Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
LEWIN
Jako rakovinu označujeme skupinu nemocí, které se vyznačují nekontrolovaným buněčným dělením a schopností těchto rychle se dělících buněk napadat jiné tkáně a rozšířovat se do jiných části těla, tzv. metastáze. Ke vzniku rakoviny dochází tehdy, když je genetickými nebo environmentálními faktory poškozena DNA takovým způsobem, že dojde k deregulaci buněčného dělení. Když jsou normální buňky poškozené nebo staré, spustí program kontrolované buněčné smrti, tzv. apoptózu; rakovinové buňky se však dokáží apoptóze vyhnout. Buněčné dělení (proliferace) je běžný fyziologický proces, ke kterému dochází neustále téměř ve všech tkáních, například po úrazu, během imunitní reakce, nebo v průběhu výměny buněk, které odumřely nebo byly vyloučeny pro přílišné opotřebení (v tkáních jako je kůže nebo sliznice trávicího traktu). Za normálních okolností je rovnováha mezi buněčným dělením a buněčnou smrtí pevně regulována tak, aby byla zajištěna integrita orgánů a tkání. Mutace vedoucí k rakovině způsobují narušení této rovnováhy. Nekontrolované a často velmi rychlé a nepřesné dělení buněk může vést buď k nádoru (tumoru) benignímu (nezhoubnému) nebo k malignímu (zhoubnému) nádoru. Benigní tumory nemají schopnost metastázovat, tj. nerozšiřují se do jiných částí těla a nejsou tak životu nebezpečné. Maligní tumory tuto schopnost mají a proto jsou velmi nebezpečné.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PTACOPYSK --- 23:19:54 24.3.2010
STRACCATELA: počtení hezký, nějaká slečna zvládla atypickou pneumonii při ATB terapii "jen díky tomu, že měla Aloe vera gel" .... jak to souvísí s rakovinou???
STRACCATELA --- 18:54:20 24.3.2010
???: upřímně? nemyslim.. na to si českej narod ještě nějakou dobu počká.. :-D a víš proč? protože lidi jsou hrozně hloupí, -jde o způsob distribuce tohodle výrobku.. radši než aby udělali někomu "kšeft" tak umřou.. vim to - taky jsem takova byla.. upřímně se nám do toho s mamkou nechtělo, protože nám to nabídla zrovna sestra.. řikaly jsme si "jo ta na nas chce udělat akorat kšeft.."

pošlu vám ještě něco k počtení.. :)


aloe.zip (10415502 B)
LENDULIK --- 11:08:03 23.3.2010
STRACCATELA: super. :-)
STRACCATELA --- 10:02:23 23.3.2010
LENDULIK: jo na tom sme byli nekdy ted po novym roce a dobrý..
LENDULIK --- 8:49:28 23.3.2010
STRACCATELA: no ono chemo je zalozeny na tom, ze ty rakovinovy bunky se regenerujou o neco pomaleji nez ty zdravy. takze jde o to najit rovnovahu mezi tim zabit rakovinu a nezabit pacienta, ze....

A co s tim dela to aloe to fakt netusim...

Nicmene byli jste na tom PET? doporucuju, odhali i zacinajici meta. U nas slo o to, ze rok jsme s chemem cekali protoze to "vypadalo" dobre.... PET by odhalilo metastaze hned.... to PET si vynutte, jen tak pro jistotu a pro vsechny informace.

STRACCATELA --- 8:44:05 23.3.2010
LENDULIK: no ja nevim, sestra me upozornovala, že se stav muže (ale nemusí) zpočátku zhoršit..
kolik toho tatík pil? podle mě - logicky - aby se nador siril kvuli jakymukoliv prirodnimu produktu, je naprostej nesmysl..

???: myslet a nic nevěd je to samý ;)
nám to bylo od lékařů (našich, ne těch firemních, dávali nám kontakt na naky jejich doktory) vysvetleno jednoduse.. chemka ničí jak rakovyný bunky tak i ty zdravý, aloe je jen regeneruje, čímž napomáhá aby se tělo dokázalo z chemky vzpamatovat. když chemka nador zlikviduje, malokdy uplne, hrozí, že se muže kdykoliv nador rozsirit.. a proto nam rekli at to pije dál, protože látky z aloe ten nador jakoby zaobalí a nepustí ho aby se siril.. no kazdopadne to pozname v pristích letech.. :) ja tomu verim po zkusenosti co máme.
LENDULIK --- 7:37:51 23.3.2010
STRACCATELA: vidis... a memu tatinkovi se po tom aloe prave rozjely metastaze....

drzim moc moc palce! ¨:-)
Byli jste na PET??
STRACCATELA --- 22:30:06 22.3.2010
ahoj všem, ráda bych se s Vámi podělila o story z naší rodiny..

mojí mamce cca před rokem a něco našli rakovinu nosohltanu. tak začla léčba. opravdu šílený - chemoterapie jí naprosto zničila..
nikdy jsem si nedokázala představit co to s člověkem může udělat..

má nevlastní sestra nám nabídla nějaký aloe vera gel, s tím, že jí to určitě posílí imunitu, a že lépe zvládne léčbu chemoterapií.. mamka ale odmítla, že to nepotřebuje.. a pak jí doktoři chemoterapi zakázali protože měla špatné výsledky a že by dalsí chemku nezvladla.. už měla umělý vývod v břiše, kterým měla příjimat potravu..
nakonec dala na sestru a začala si to do ampule se stravou míchat. po TŘECH dnech co to pila šla zase na testy a neuvěřitelně se jí zlepšil krevní obraz a doktoři zas dovolili chemoterapii..
doktori nam doporucili aloe uzivat i nadále, stravu už jí normálně.. vypadá jako naprosto zdravý člověk.. žadne problemy nema.. :)
RENDALF --- 9:32:45 18.3.2010
mate nekdo dalsi zkusenosti s Vilcacora?
JARALI --- 7:03:50 12.3.2010
Když jsem téměř před deseti lety prošel Hodgkinovou chorobou (kl. st. IV), tak mi behem chema neuvěřitelně pomohly kapky Vilcacora. Začal jsem je brát ke konci 2. bloku chemoterapie, protože po první febrilní neutropenii jsem byl přesvědčenej o tom, že tři a více etap tohohle utrpení nemůžu psychicky přežít (celkový kolaps imunity jako následek účinku cytostatik. Léčí se intravenózně silnými antibiotiky a ihned, jak se imunita trochu vzchopí, následuje další blok chemy).

Takže jsem brát ty kapky a začaly účinkovat okamžitě. Další fn probíhaly až o 50 % víc hladce, imunita nepropadala po otravách takovým kolapsům. Přes všechny bolesti a míru nepříjemnosti léčby to v porovnání s následky po prvním bloku byla procházka Edenem. Z vlastní zkušenosti tedy velmi doporučuji výtažek ve formě kapek z téhle jihoamerické byliny (liány).