Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
LEWIN
Jako rakovinu označujeme skupinu nemocí, které se vyznačují nekontrolovaným buněčným dělením a schopností těchto rychle se dělících buněk napadat jiné tkáně a rozšířovat se do jiných části těla, tzv. metastáze. Ke vzniku rakoviny dochází tehdy, když je genetickými nebo environmentálními faktory poškozena DNA takovým způsobem, že dojde k deregulaci buněčného dělení. Když jsou normální buňky poškozené nebo staré, spustí program kontrolované buněčné smrti, tzv. apoptózu; rakovinové buňky se však dokáží apoptóze vyhnout. Buněčné dělení (proliferace) je běžný fyziologický proces, ke kterému dochází neustále téměř ve všech tkáních, například po úrazu, během imunitní reakce, nebo v průběhu výměny buněk, které odumřely nebo byly vyloučeny pro přílišné opotřebení (v tkáních jako je kůže nebo sliznice trávicího traktu). Za normálních okolností je rovnováha mezi buněčným dělením a buněčnou smrtí pevně regulována tak, aby byla zajištěna integrita orgánů a tkání. Mutace vedoucí k rakovině způsobují narušení této rovnováhy. Nekontrolované a často velmi rychlé a nepřesné dělení buněk může vést buď k nádoru (tumoru) benignímu (nezhoubnému) nebo k malignímu (zhoubnému) nádoru. Benigní tumory nemají schopnost metastázovat, tj. nerozšiřují se do jiných částí těla a nejsou tak životu nebezpečné. Maligní tumory tuto schopnost mají a proto jsou velmi nebezpečné.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LENDULIK --- 7:37:51 23.3.2010
STRACCATELA: vidis... a memu tatinkovi se po tom aloe prave rozjely metastaze....

drzim moc moc palce! ¨:-)
Byli jste na PET??
STRACCATELA --- 22:30:06 22.3.2010
ahoj všem, ráda bych se s Vámi podělila o story z naší rodiny..

mojí mamce cca před rokem a něco našli rakovinu nosohltanu. tak začla léčba. opravdu šílený - chemoterapie jí naprosto zničila..
nikdy jsem si nedokázala představit co to s člověkem může udělat..

má nevlastní sestra nám nabídla nějaký aloe vera gel, s tím, že jí to určitě posílí imunitu, a že lépe zvládne léčbu chemoterapií.. mamka ale odmítla, že to nepotřebuje.. a pak jí doktoři chemoterapi zakázali protože měla špatné výsledky a že by dalsí chemku nezvladla.. už měla umělý vývod v břiše, kterým měla příjimat potravu..
nakonec dala na sestru a začala si to do ampule se stravou míchat. po TŘECH dnech co to pila šla zase na testy a neuvěřitelně se jí zlepšil krevní obraz a doktoři zas dovolili chemoterapii..
doktori nam doporucili aloe uzivat i nadále, stravu už jí normálně.. vypadá jako naprosto zdravý člověk.. žadne problemy nema.. :)
RENDALF --- 9:32:45 18.3.2010
mate nekdo dalsi zkusenosti s Vilcacora?
JARALI --- 7:03:50 12.3.2010
Když jsem téměř před deseti lety prošel Hodgkinovou chorobou (kl. st. IV), tak mi behem chema neuvěřitelně pomohly kapky Vilcacora. Začal jsem je brát ke konci 2. bloku chemoterapie, protože po první febrilní neutropenii jsem byl přesvědčenej o tom, že tři a více etap tohohle utrpení nemůžu psychicky přežít (celkový kolaps imunity jako následek účinku cytostatik. Léčí se intravenózně silnými antibiotiky a ihned, jak se imunita trochu vzchopí, následuje další blok chemy).

Takže jsem brát ty kapky a začaly účinkovat okamžitě. Další fn probíhaly až o 50 % víc hladce, imunita nepropadala po otravách takovým kolapsům. Přes všechny bolesti a míru nepříjemnosti léčby to v porovnání s následky po prvním bloku byla procházka Edenem. Z vlastní zkušenosti tedy velmi doporučuji výtažek ve formě kapek z téhle jihoamerické byliny (liány).
RENDALF --- 15:05:18 15.2.2010
mozna je to jen spatne prelozene
LENDULIK --- 12:09:36 15.2.2010
EVILMIND: kez by to bylo tak snadne.....ze? :-)
EVILMIND --- 12:04:38 15.2.2010
no staci abych nakouknul...

Z půl kila suchých palic (květů) konopí se obvykle vyrobí přibližně 60 gramů (55 - 60 ml) vysoce kvalitního výtažku. Toto množství výtažku vyléčí i ty nejvážnější případy rakoviny.

a dal ani nemusim ten web procitat, ze...
AZRAEL5 --- 16:10:48 14.2.2010
PTACOPYSK --- 1:58:18 9.2.2010
pro zvídavé Pražáky:
přednáška ve středu 17.2.2010 od 17 hodin na téma Cílená léčba nádorových onemocnění a necílené pověry , přednáší prof. MUDr. Luboš Petruželka, CSc. (přednosta Onkologické kliniky VFN), v budově Akademie věd ČR na Národní třídě 3 v Praze 1, a to v místnosti 206 od 17 hodin. Po přednášce následuje diskuze. Pořádá klub Sisyfos.

Na dvou (jiných) přednáškách Sysifa jsem byla, přednášky jsou dobře srozumitelné laikům (ale zajímavé i pro odbornější veřejnost), otevřené pro dotazy i následnou diskuzi. Přepokládám, že se budou rozebírat různé metody alternativní medicíny v onkologii, takže pokud někoho zajímá názor špičky v oboru na tyto metody, nebo onkologická problematika obecně, může se přijít podívat, vstup je volný.
666PETR --- 18:26:29 21.12.2009
Vratil jsem se z vikendu a opte se jsme se setkal s jednim z nich. Znovu mi odvypravel svuj pribeh o leceni ganjou a jak uz jsme minule psal, je to velice jednoducha metoda, kdy u pacienta, ktery nemel zadnou zkusenost s THc v jakkekoli forme, zacinate z davkovanim od 0,05 litru a z do pul litru vyvareneho mleka z THC. Pro zkusene uzivatel zname desive stavy pri vestim uziti THC v jidel, jsou potlaceny postupnym uzivanim. Take je dulezite vedet, za pacient uz ma za sebou nekolik zkusenosti z chemo a jen tak neco jej neprekvapi. Moje maminka dlouhodobe uziva naplasti na bolest, antidepresiva a hromadu jiynch utisovaku a leciv. Tim padem je neustale ve stavu "zmastenosti ", ktery srovnatelny se stavy na THC. V utery budu svhuzku jeste s jednim clovekem, ketry na podobne zkusenosti.