Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GUMAGUAR --- 10:49:21 22.3.2013
já bych to zbytečně nedramatizoval. ostatně, nic se přece nestalo, jen Dienstbier neobhájil post místopředsedy. normální demokratické vnitrostranické volby. je to ale dojemné, jak se nejednou vyrojilo tolik neoliberálních odborníků na to, kdo má sedět ve vedení ČSSD.
SEEKER --- 10:31:06 22.3.2013
GUMAGUAR: dobře, tak mohl bejt přizdisráč a řikat, že zeman je super, ale jak měl zároveň lobbovat za svoje znovuzvolení a věnovat se naplno prezidentský kampani? Ho prostě normálně vyštípali a zneužili toho, že během kapmaně nemá čas řešit vnitrostranické půtky...
??? --- 9:48:05 22.3.2013
On ale nikoho nezradil, ani se nechoval "nestranicky". On se choval uplne normalne, ale vy cesi jste takovy dementi, ze jakmile se strana shodne ze to bylo protistranicke (ackoliv ne on, ale strana/cesi jej zradili, nepodporili stranickyho kandidata) tak zprava i zleva to zacnete slepicit a lamete nad tim ruce jak je to strasne, jak si to nekdo mohl dovolit. Jak se nekdo mohl chovat tak nestranicky. Mam z vas jen smich, vy idioti. Rudi fasisti si vas vychovali velmi dobre.
GUMAGUAR --- 0:53:18 22.3.2013
EPOS_257:
já tady neříkám jestli je mi blízkej Dienstbier nebo jeho oponenti ve straně, ale napsal jsem, co si myslím o jeho "strategii" v rámci ČSSD a že kvůli té hloupé strategii pohořel. to je můj nezúčastněný názor a nikde nehodnotím jestli se Dienstbier zachoval eticky nebo ne, jestli je to dobře pro stranu, nebo pro politickou scénu obecně. podle mého názoru se ukázal jako ne moc dobrý politik. bejt totiž statisticky nejoblíbenější hráč na scéně a přitom nedokázat obhájit ani svůj post místopředsedy ve straně, to už chce notnou dávku smůly (nebo hlouposti a neschopnosti). politik kterej chce vést takhle velkou stranu prostě nemůže bejt jak neřízená střela. to je normální praktická politika, nemá to ani nic s ideologií, jen s tím jak prostě strana funguje. musí přesvědčit ostatní spolustraníky, že se na něj můžou spolehnout. a to se mu fakt nepovedlo.
pak jsem ti tady pastnul analýzu sjezdu od Kotrby, která můj názor docela bych řekl potvrzuje (apoň podle výpovědí delegátů). a to je vše. nikde nic netoleruju, jen konstatuju jev. ČSSD není mně blízká strana (ani Dientbier), jsou na mě všichni moc doprava a v životě jsem nikoho z ČSSD nevolil a ani volit nebudu. nicméně, nedivím se, že s Dienstbierem zametli a popravdě - předpovídal jsem to hned, když jsem četl jeho útoky vůči Zemanovi v době, kdy bylo jasné, že se stane prezidentem.)
LOPIK --- 2:00:33 21.3.2013
EPOS_257: Politika je týmová hra, tam člověk s přístupem Dienstbiera nemůže fungovat i kdyby měl třeba i nějakej názor nebo dokonce nějakej ten "dobrej" názor, což jemu teda michodem taky chybí, ale to je zase trochu jiná story..
EPOS_257 --- 17:25:29 20.3.2013
GUMAGUAR: hele dovolim si jeste jednu poznamku, krom toho ze Dienstbier nezapadl do levicovy skatulky.

Tahle kritika Dienstbiera muze bejt dost kratkozraka, treba si tim nepodrizl vetev na pristi volbu prezidenta, uvidime jaka bude popularita CSSD a Zemana v ty dobe ,-) Lidi casto zapominaj, staci se kouknout do krajsky politiky, ze to neni zadna osvicena strana svatousku ))
HYNEK --- 14:03:03 20.3.2013
EPOS_257 --- 13:31:33 20.3.2013
GUMAGUAR:
prvni odstavec : aka drzet hubu a krok ))

„Přeci žádný poctivý mladý sociální demokrat nemůže volit člověka, který nepřímo podporoval škůdce této země v prezidentské volbě“

: aka volil si nekoho jineho ses nepoctivej ))
----

slušný svazactví a agitka :)

----
stejne demagogicky, jako vzyvani shwarzenberga na druhy strane ))

si me zase ted pobavil ty, jak na jedny strane neco kritizujes, ale na druhy strane barikady to tolerujes... asi strategie enbo politika

btw... myslim ze jednou si tady napsal ze se nejvic cejtis anarchistou, mozna je na case to prehodnotit ,-)