Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Bojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ...
KOMONO_BURU
Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.
[http://darcouch.wz.cz/P1011934web.jpg]

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WERUMI --- 17:27:44 16.9.2020
Ahoj, vzali jsme si nedávno (z měs. zpět) z útulku 2,5 letého samce Staforda. Ačkoliv byl v dočasce ve smečce psů, fen, starých, mladých, malých, velkých.. začal nám po pár dnech vrčet a útočit na psy, někdy i fenky. Momentálně jsme ve stadiu, kdy na psy zcela bezdůvodně útočí, chce je sežrat i když si ho pes nevšímá/je od něj daleko.. vezme dráhu a už je v něm. Teď vystartoval i na čubu, se kterou si pár týdnu zpět normálně hrál a nyní ji chtěl téměř sežrat. Neví někdo, co mu jeblo? Co s ním? Je mi jasný, že potřebuje čas, trpělivost... ale už to přestává bejt sranda. Začala jsem s ním chodit na cvičák, jenže tam se chová taky jak mentál, nosí tam košík. Zkoušeli jsme ho skámošit a rozběhat s jedním psem z cvičáku, aby se pomalu socializoval a po pár vteřinách, kdy vrtěl ocasem a vypadalo to nadějně, zase vyjel.
Platím si různý webináře, sjíždím YT videa s tímto tématem, na fb sleduju Stafordi & spol., mám v plánu dochodit cvičák, případně pak něco individ., ale uvítám nějaké zkušenosti. Přemýšlím na elektrickým obojkem - někdo něco k tomuto řešení?? Případně nemáte někdo doma použitý, který byste třeba postrádali na nějakou dobu? Nechci koupit něco, co třeba nebude fungovat nebo bude nějak nevyhovující...

Děkuju.
VEJTEK --- 11:33:15 2.9.2020
Ahoj, máme 8 letou amstaffku, původem z útulku. Nepřijala nam mimino, začalo to urazenim když jsme ho přinesli, pokračoval nezájem a teď na něj začala vrcet. Bojíme se o něj, ale pryč ji dát nechceme. Nemáte někde radu jak ji změnit ? Díky za případné rady
MONA123 --- 17:38:26 8.1.2020
zdravím ve spolek.
Máme k dispozivi dvě poslední štěňátka, pejska a fenku, louisianského leopardího psa s PP z velmi dobrého spojení, pejsci vyrůstají na farmě s jeleny, mazlí je děti, jsou velmi dobře socializova. K odběru již tento týden. Jsou pravidelně odčervovaná, očkovaná, čipovaná, vyšetřená na hluchotu, s výledkem oboustanně slyšící u všech štěňátek z vrhu. Všechna šťěňátka jsou velmi milá, kontaktní a učenlivá. Mají předpoklad velmi dobrých povah i exteriérů.
Otec import USA, matka několikátá generace z našeho chovu a jedná se o její první vrh.
[https://momonka.rajce.idnes.cz/stenata_D/#dengu.jpg]
[https://momonka.rajce.idnes.cz/stenata_D/#IMG_9426.jpg]
ALI_GATOR --- 15:15:25 8.11.2018
Ozvala se komukoliv samice? Je pes pořešenej? Je mi ho líto, že musí ve 4ch letech měnit pánička :(
ALI_GATOR --- 11:36:59 7.11.2018
HYSTERIA: Pošli link na útulek, pokud máte web, dík!
HYSTERIA --- 11:19:28 7.11.2018
ALI_GATOR: takových přednostních psů máme v útulku spoustu a lidem to nestačí, chtějí slyšet i jiné přednosti ;)
ALI_GATOR --- 10:18:31 7.11.2018
GIOVANNA: Notyvole "samec" :)

Je k tomu i techničák nebo se o očkováních a příp. zdravotních problémech nedá zjistit nic?

HYSTERIA: Je to stafford, lepší přednost neexistuje :)
HYSTERIA --- 20:05:32 31.10.2018
GIOVANNA: na co byl zvyklý, kde byl zvyklý, co děti? jiná zvířata? Proč hledá nový domov? Kde se nachází? Má nějaký výchovný problém? Je něco, co by se dalo vyzdvihnout jako jeho přednost? ;)