Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
s detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
MILAZAJICEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NEL --- 21:05:32 5.3.2006
Holky pražandy - hlavně Smíchov a pod. - mám Na Neklance už dva roky nepoužívanou keramickou dílnu - hlína, pec, glazury ne, voda je 15 m na chodbě -takže žádný luxus, nicméně pokud máte někdo zájem využít ji občas v klasické pracovní době na oplátku za občasné hlídání mé dvouleté imunitně postižené nicméně čilé holčičky (takže nikoho neohrožujeme, každá rýma ohrožuje nás :( ), tak nabízím. Výpaly udělám jednou až dvakrát měsíčně v noci, glazury si musíte pořídit samy. MOžná to není nic extra nabídka, ale zase - třeba vás napadne něco, co by se hodilo vám. Jinak potřebuju ještě porady právníka v oblasti OSŘ a rozdělení majetku (to ty protislužby, chjo), omlouvám se, pokud to zní jako obchod, ale znáte to samy, z mateřské toho člověk moc nepořídí...
APRILMOUSE --- 11:08:48 4.3.2006
???: to je super!! ale já si vzpomínám, že jsme něco takového se ségrou taky furt vyráběly, dokonce jsme dělaly jakési papírové "loutky" :)) taky zhruba v tomhle jednoduchém provedení.
??? --- 11:03:44 4.3.2006
LIONA: Prave ze nas to vzdy prekvapi, co novyho ji napadne :-)
LIONA --- 10:51:51 4.3.2006
???: Je vynalezava a sikovna.:c))
PETGRIDUS --- 10:49:16 4.3.2006
fifi:pekny:)
??? --- 10:47:37 4.3.2006
Moje dcera si ted casto vymysli ruzne postavy a zvirata. Vyrabi z to papiru, vzdy vystrihne jednotlive casti a pak to k sobe slepi. Musim to vzdy vyhazet, kdyz neni doma, jinak bychom tim meli zabordeleny cely byt.

Na ukazku pro jsem ji dnes nafotila i s jednim vytvorem, to pry vyrobila sebe :-)This file was attached to message.
LIONA --- 14:26:16 2.10.2005
???: Hezke, je sikovny.
??? --- 23:31:41 1.10.2005
Syn si prinesl na dodelani ze skoly slunecnici. Okvetni listky jsou z krepaku nalepene na kruhu ze ctvrtky a na ctvrtce jsou nalepena seminka. Syn mel ve skole spatne lepidlo (takovy ten Kores - vysouvaci tycinka) a seminka slunecnice nedrzela, tak to s manzelem doma nalepili Herkulesem:This file was attached to message.
SIBYLA --- 16:52:39 6.8.2005
co vypadá děsně dobře je vzít tenký papír na pečení nebo podobný jemný průsvitný papíra čtvrtku tvrdého paíru, průsvitný papír natřít nějakou barvičkou, na čtvrtku si něco nakreslit - např motýla, vystřihnout ho + nějaký dírky, čtverečky, hvězdičky etc. a pak celou čtvrtku podlepit tím barevným papírem, nebo jenom mezery, je to na vás... je to samozřejmě věc na okno :)

co je dobrý pro trénování dětí - nemyslim úplně těch malejch - v jemné motrice je nechat rozstříhat obrázek na 3x3 čtverečky a nechat je nalepit přesně s milimetrovou mezerkou... samozřejmě se správným nalepením i s náležitou ozdobou :) a dělat s nimi proláže - dva obrázky rozstříhat na stejné proužky (proužky každého obrázku zvlášť zezadu očíslovat!) a nechat je lepit je přesně vedle sebe nebo zase s malou mezerkou, vypadá moc dobře, je to efektní při dvou obrázcích typu animace a zas je to na tu motoriku..
HARIBOKACHNA --- 23:43:45 31.7.2005
my jsme ted s detma ,ktere jsem hlidala vyrabeli loutky z drevenych varecek a dopadlo to fakt krasne,skoda,ze nemam digital,staci jen nejake bavlny na vlasy,fixy,terba i kusy nepotrebnych latek na saticky,ale ty se daj vyrobit i z papiru,ted jsem cetla pribeh o jedne pani,ktera nechvala sve deti malovat po celem byte na zdi,aby rozvyjely svou predstavivost.