Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Very Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
NEFERTI
[http://www.crossclub.cz/data/program/4c1788e3bba2e.jpeg]


http://crossclub.cz/program-detail/1009/

p.s.
* Ano... Sound Headquarters – zásadní noc na poli elektronické taneční scény v Praze – po třech letech končí a do budoucna se chystá transformovat do více žánrově zaměřených nocí. SHQ aktéři vám i nadále budou prezentovat tu nejzajímavější elektronickou hudbu ve všech možných podobách… stay tuned!
... z dubstepové strany to bude nová noc s premiérou 20. června v Crossu... a věřte, že se máte no co těšit !!!

Z historie SHQ:
2006
Dexorsist & Blackmass Plastics
Načeva and CZ SHQ

2007
Mala
Dexorcist & Scanone
Hatcha & CrazyD
Goth-Trad
SiBegg

2008:
Mala & Pokes
Mooving Ninja
Bong Ra
Benny Ill a Lady Erica
CZ Special
Goth-Trad
Geiom & Distance
Scuba & MRK1

2009
Mala & Pokes... Stormfield
Filastine
Shackleton & Appleblim
Kode9

R.I.P.

Pokračovat budou dubstepové noci jako Very Foreign Affairs.
Nejbližší další je


23.1. next VFA @ Cross Club MALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
YARRDESH --- 12:29:41 23.6.2005
nene, to byl praveze krasny milos fryba, ktery byl vystaven prvne v patek na penetraci. zaroven tam byl jeste preskrtnuty obraz oduleho stbaka hemaly, kteryzto sam v smes piva a spiny na zemi spadl - bozi znameni - a pozdeji byl na zahradce upalen. zato milos fryba tam hlasi i nadale ;)
NAILER --- 9:34:42 23.6.2005
NO JASNE, hemala je vsude tam, kde je krasne mekkoucko :)
ABU --- 1:55:27 23.6.2005
dobry schrnuti:) skoda
jako hemala je ten oldskuul hlasatel, co tam visel..? tak tomu sme v utery taky hrali:-P
FATALLUBA --- 11:36:09 21.6.2005
hehe.Jo pan Frýba ten dobrej brejkkor má ,))
YARRDESH --- 11:09:51 21.6.2005
no mozna bych mel cast uvest na pravou miru;kvuli technickym problemum jsem zacal hrat o dost pozdeji, nez jsem mel. kazdopadne se tam snazili nasáčkovat mnohem driveji, nez jak se tvarili ze je nutne dodrzet rozpis. podle me neni tak tezky se o 20-30 minut soupnout, ale v anglii to asi vnimaj jinak. kazdopadne se mi podarilo asi diky hruzyplne rozevrenemu destniku hrat celkem 44mins (pocitano dle trackaze), jen jsem druhou pulku musel rozhanet dav u mixaku a mikrofonu ...
btw fatalL., fryba tam visel i vcera ;)
FATALLUBA --- 9:58:46 21.6.2005
Přišel jsem v 10,na hlavní stage,pomalejší muzička,pohoda.Tak jsem si poseděl na zahrádce,dal si pár pivek,pak se šel podívat dolů. Akorát začal hrát Yardeš,tak si říkám paráda,zupr,poslechnu si,zapařím. Někdo,nevím kdo, ty jména skutečně neznám sry ,ho neustále vyhazoval atd,atd.,takže asi po 20.minutách skončil. Tak jsem si chtěl zatancovat vedle - d.n.b. Tak du nahoru,fotbálek,pivka, pohodička,několikrát jsem se šel podívat dolů a pořád d.n.b. Neříkám,že třebas špatný,ale v tu chvíly,kdy jsem přišel se mi to prostě nelíbylo. Možná jsem od této akce čekal až příliš,možná to bylo na mě moc měkký,co já vím. Prostě nejpozitivnější vydím rozhodně set Rejfboje a upálení Hemaly :))
Každýmu se tam líbylo dle jeho libosti ,)
ABU --- 1:38:46 21.6.2005
fatalluba - a paril si na obou stageich? krutosti bezesporu..ghandi zadny nehral:) ?
naila - no covece tak ja byl na hlavni jen chvili(a to byl zivak a urcine ne jump-upy:) a pak celou dobu na fajnsmekrovsky..:) ale tak nevim co hral ksiltofkar za jungle..

NAILER --- 18:58:12 20.6.2005
FATALLUBA: jo, vysokou hudebni uroven myslim ma, ale to nutne neznamena, ze tam pofrci celou noc raggacore nebo kdovico :) figl je prave v tom, ze se tam hraje vzdycky docela dost stylu, kdyz te nebavi electro, jdes se vyblbnout na sublow o mistnost vedle a kdyz te nebavi ani to, tak zhruba do hodinky se zacne hrat neco jinyho na obou mistech ... :) to je akorat tak na pivko a fotbalek :)
FATALLUBA --- 18:46:43 20.6.2005
ABU: Hele v pohodě. Já šel na tu akci s tím,že si poslechnu breakcore,nebo přinejmenším něco hodně polámanýho a krutýho,což bezesporu Yardeš zahrál a docela mě naštvalo,že sem měl celou noc poslouchat tuctovej dramec obdobnej stylu TeleBlbís.
Je to jenom můj skromnej názor,ale když chci udělat gabba,odlschool hardcore party,tak tam nebudu hrát placky,který jedou vždy a všude ,)
Toť můj názor. Vždycky jsem slyšel,že tato akce má vysokou úroveň a člověk ráno odchází s polámanými mozkovými závity,ale todle byla až na vyjímky tuctová vožíračka,jakejch sem zažil v Crossu mraky.

btw. Hemala a Frýba byli v textu pouze superlativy.Teda Frýba,Hemala spíš naopak :))