Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg » larp
DIES IRAE Projekt Chronos
ZMYJKA
Lze změnit minulost? A když jste uzamčeni ve dni, který se zopakuje několikrát, můžete změnou situaci zlepšit a nebo zhoršit?

To vše a ještě více se dozvíte v "Dies Irae: Projekt Chronos" - městském larpu, který proběhne ve dnech 23. září - 2. října 2016 v Praze. Hlavním tématem larpu je cestování v čase a časové smyčky. Hráči mohou ztvárnit postavy, které se "vrací do naší doby" ať už kvůli vyšetřování, změně osudů, lásce a nebo čiré zvědavosti.

Organizují: PATR1K, ZMYJKA, XTREE

Skupina na FB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SILENTBOB --- 18:26:57 20.12.2015
MOR_TIMER: podle nastenky v roce 2004 teoreticky
MOR_TIMER --- 16:48:45 20.12.2015
Mám dotaz do pléna. Nevzpomíná si někdo v kterém roce a měsíci se uskutečnilo Dies Irae Vlkodlaci , upíři , lovci. Tuším že tento běh organizoval Choroš a spol.
ZMYJKA --- 12:39:29 10.9.2015
Malá ale důležitá organizátorská poznámka: množí se nám dotazy a povzdechy v duchu: „mohl bych hrát jenom dva dny v týdnu, nemůžu první/poslední víkend, nemám sílu na to vymýšlet si nějakou roli, chci vám pomoct jako NPC“ atd. Ozývají se především ti z vás, kteří mají zkušenosti se starými Dies Irae a hrami podobného formátu a s jejich časovou náročností. Mám pro vás dobrou zprávu :) Matrix, jakkoli je to Dies Irae Reloaded, počítá s tím, že řada z nás už pracuje, nemá dovolenou, má rodinu, řešení problémů má dost v normálním životě apod. Matrix je postaven tak, aby se dal hrát i za těchto okolností (a to i v posádce lodí, nejen jako programy). Samozřejmě počítáme i s „nonstop“ hráči a jsme na ně připraveni :) , ale nemáme problém ani s tím přizpůsobit vaši roli vašim požadavkům a možnostem. Potřebujeme mít ovšem všechny informace o tom, kolik času máte a jaká máte přání pohromadě a proto vás prosím – i pokud máte pocit, že chcete hrát NPC, nebo jste si s někým z nás už něco takového i domlouvali, registrujte se – a do formuláře nám napište, kdy můžete hrát a co od nás čekáte – třeba i ať vám něco vymyslíme, nebo vás zneužijeme dle potřeby :) Ale registrujte se, prosím (případné diskusi o slevě z registračního poplatku pro ty, co budou třeba hrát jenom jeden víkend jsme otevřeni).

A pro zkušené (rozuměj známe je a máme s nimi dostatečné dobré zkušenosti) hráče s minimem času, ale chutí si alespoň trochu užít atmosféru Matrixu ,je tu speciální nabídka hrát „spící agenty“. Což, zjednodušeně řečeno, znamená, že s sebou budete nosit černé brýle a placku. A když náhodou potkáte hráče, můžete se aktivovat :) A když náhodou budete mít čas, podíváte se do „agentského“ fóra, kde se zrovna něco děje a můžete vyrazit. Nebo vás osloví někdo z aktivněji hrajících agentů, jestli nemáte čas na menší razii. Ale i v případě, že vás láká tahle nabídka, registrujte se (a napište nám do poznámky, že chcete hrát spícího agenta) – je to Matrix, systému neuniknete (a fakt vás potřebujeme mít všechny pohromadě a přehledně) :)

Konec hlášení.
PATR1K --- 12:42:05 21.8.2015
Raději to napíšu i sem :-). Registrace na Matrix právě spuštěna!
[ PATR1K @ Matrix: Dies Irae Reloaded ]
ZMYJKA --- 14:33:20 20.5.2015
S4MUEL: měl bejt ;)
S4MUEL --- 12:15:46 19.5.2015
PATR1K: ha, první šifra!

(orgteam zní skvěle, jen je teda fakt důmyslně schovanej)
PATR1K --- 12:14:57 19.5.2015
S4MUEL: nechybí ;-)
S4MUEL --- 12:14:18 19.5.2015
PATR1K: na stránkách mi chybí "who" (is leader of China)
VACKY --- 11:25:21 19.5.2015
PATR1K: No takže je to DIčko :) Je to one-shot dlouhej městskej larp .. mě to přijde dost DIčkoidní :) no pokud vás neobměkčím tak buud doufat že se mi ještě vejde jeden další sledovaný klub :)
??? --- 11:21:21 19.5.2015
PATR1K: Že bude DI ala Matrix se říkalo už mnoho let. Je škoda to tedy takto oddělit/neoddělit a nechat tento klub nadále hynout.

nicméně vaše volba :) Držím palce ať se to dotáhne k zdárnému začátku.