Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg » larp
DIES IRAE Projekt Chronos
ZMYJKA
Lze změnit minulost? A když jste uzamčeni ve dni, který se zopakuje několikrát, můžete změnou situaci zlepšit a nebo zhoršit?

To vše a ještě více se dozvíte v "Dies Irae: Projekt Chronos" - městském larpu, který proběhne ve dnech 23. září - 2. října 2016 v Praze. Hlavním tématem larpu je cestování v čase a časové smyčky. Hráči mohou ztvárnit postavy, které se "vrací do naší doby" ať už kvůli vyšetřování, změně osudů, lásce a nebo čiré zvědavosti.

Organizují: PATR1K, ZMYJKA, XTREE

Skupina na FB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GOBERS --- 16:17:04 14.10.2011
Z minulé neděle... aneb Gobers zase jednou zpívá se svým starým sborem. Dirigent se divil, proč tak trvám na tom, že zrovna Lukášovo Dies Irae opravdu musíme na tomhle koncertě zpívat... v kostele asi 500 metrů od Elysia Kafárna... :D

Besharmonie - Dies Irae, Lacrymosa - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=vYEybMLrZ9A
??? --- 18:12:12 10.10.2011
Bude nám třeba nějakých krátkodobých akčnějších NPC, tak prosím napište, pokud nehrajete a máte chuť mrznout jednu až dvě noci.
??? --- 13:14:52 29.9.2011
OT - SPAM

říkal jsem si že tady v klubu kolem pražského larpu by aspoň některé z vás mohlo tohle zaujmout:

V Brně 27-30 října se bude konat osmý ročník larpvíkendu, festivalu komorních larpů, který pořádá Court of Moravia, které tady asi netřeba víc představovat... letos je larpvíkend zaměřen především na laickou veřejnost a na zájmové (tedy ne-hardcore) larpery a je tam možnost zahrát si komorní larpy za festivalovou cenu a nebo se o nich dozvědět něco víc, doufám že to alespoň některé z vás zaujme :)
ZMYJKA --- 9:30:27 24.9.2011
Co hodit ty odkazy na pravidla i na di.nyx, ať člověk nemusí furt přeskakovat?
HARALD --- 14:05:07 23.9.2011
Info pro hráče: první týden hry jsem mimo Prahu a nebudu k zastižení ani na mobilu. Jak se zapojím od druhého týdne se ještě dozvíte. Veškeré věci, které jsme doposud řešili spolu, směrujte na Gorana. On to buď zodpoví sám, případně vás odkáže na ostatní orgy.
PETRIUS --- 0:29:38 22.9.2011
Hele odkazy na galerie starších DI zmizely kam?
??? --- 19:15:10 19.9.2011
Přibyla aktuální situace v Praze
Praha - současnost - Dies Irae
http://www.dies-irae.cz/index.php?/archives/21-Praha-soucasnost.html

Odteď už asi budou přibývat věci hlavně na http://di.nyx.cz a na http://www.dies-irae.cz a tento klub se odmlčí.
HARALD --- 22:31:28 18.9.2011
Publikována tvorba postavy pro bývalé mágy.

Máte všechny podklady pokud chcete hrát upíra řídké krve i pokud chcete hrát mága proměněného v upíra. Dejte vědět Goranovi (ID GREATDRAKE), co chcete hrát. Zatím je minimum hráčů se zájmem o hraní mágů. Uvítáme nejrůznější mágy... nikdo jiný nebude mít do začátku rituály. :-)
HARALD --- 1:15:58 18.9.2011sobota 17. září - Na nebi zhasla Rudá hvězda


Po více než 12 let svítila na nebi Rudá hvězda, hvězda zvaná Pelyněk. Nikdo z běžných lidí tu hvězdu neviděl. Ani přístroje ji nedokázaly zachytit. A přesto ji pouhým okem viděli všichni upíři, mágové (i ti vědečtí) a dokonce i Lovci. A všichni cítili, co tato hvězda znamená - souboje, střety, smrt a hlavně - změnu světa, jak jej známe.A to vše, co očekávali, skutečně přišlo. Nadpřirozené bytosti - hlavně upíři a mágové - byli zdecimováni. Ale přežili, aspoň ti nejslabší mezi nimi. A teď konečně to šílenství přešlo. Všichni by si přáli, aby konečně nastal pokoj. Konec světa je za námi, pojďme vytvořit svět nový!


Hvězda zhasla ve 22:53 hodin astronomického času. Většina nadpřirozených bytostí slaví, nebo aspoň má radost. Vrátila se naděje, že zlé časy skončily.


Je čas. Za týden začíná XI ročník Dies Irae. Pročtěte si veřejná pravidla, odkazy jsou v záhlaví (tvorba postavy pro mágy je hotová a prochází redakcí) a ozvěte se hlavnímu organizátorovi co byste aspoň rámcově chtěli hrát. Je jím Goran (na nyxu ID GreatDrake). Po dohodě, co budete hrát, se zaregistrujte na DI Nyx: http://di.nyx.cz/.