Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg » larp
DIES IRAE Projekt Chronos
ZMYJKA
Lze změnit minulost? A když jste uzamčeni ve dni, který se zopakuje několikrát, můžete změnou situaci zlepšit a nebo zhoršit?

To vše a ještě více se dozvíte v "Dies Irae: Projekt Chronos" - městském larpu, který proběhne ve dnech 23. září - 2. října 2016 v Praze. Hlavním tématem larpu je cestování v čase a časové smyčky. Hráči mohou ztvárnit postavy, které se "vrací do naší doby" ať už kvůli vyšetřování, změně osudů, lásce a nebo čiré zvědavosti.

Organizují: PATR1K, ZMYJKA, XTREE

Skupina na FB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 13:14:52 29.9.2011
OT - SPAM

říkal jsem si že tady v klubu kolem pražského larpu by aspoň některé z vás mohlo tohle zaujmout:

V Brně 27-30 října se bude konat osmý ročník larpvíkendu, festivalu komorních larpů, který pořádá Court of Moravia, které tady asi netřeba víc představovat... letos je larpvíkend zaměřen především na laickou veřejnost a na zájmové (tedy ne-hardcore) larpery a je tam možnost zahrát si komorní larpy za festivalovou cenu a nebo se o nich dozvědět něco víc, doufám že to alespoň některé z vás zaujme :)
ZMYJKA --- 9:30:27 24.9.2011
Co hodit ty odkazy na pravidla i na di.nyx, ať člověk nemusí furt přeskakovat?
HARALD --- 14:05:07 23.9.2011
Info pro hráče: první týden hry jsem mimo Prahu a nebudu k zastižení ani na mobilu. Jak se zapojím od druhého týdne se ještě dozvíte. Veškeré věci, které jsme doposud řešili spolu, směrujte na Gorana. On to buď zodpoví sám, případně vás odkáže na ostatní orgy.
PETRIUS --- 0:29:38 22.9.2011
Hele odkazy na galerie starších DI zmizely kam?
??? --- 19:15:10 19.9.2011
Přibyla aktuální situace v Praze
Praha - současnost - Dies Irae
http://www.dies-irae.cz/index.php?/archives/21-Praha-soucasnost.html

Odteď už asi budou přibývat věci hlavně na http://di.nyx.cz a na http://www.dies-irae.cz a tento klub se odmlčí.
HARALD --- 22:31:28 18.9.2011
Publikována tvorba postavy pro bývalé mágy.

Máte všechny podklady pokud chcete hrát upíra řídké krve i pokud chcete hrát mága proměněného v upíra. Dejte vědět Goranovi (ID GREATDRAKE), co chcete hrát. Zatím je minimum hráčů se zájmem o hraní mágů. Uvítáme nejrůznější mágy... nikdo jiný nebude mít do začátku rituály. :-)
HARALD --- 1:15:58 18.9.2011sobota 17. září - Na nebi zhasla Rudá hvězda


Po více než 12 let svítila na nebi Rudá hvězda, hvězda zvaná Pelyněk. Nikdo z běžných lidí tu hvězdu neviděl. Ani přístroje ji nedokázaly zachytit. A přesto ji pouhým okem viděli všichni upíři, mágové (i ti vědečtí) a dokonce i Lovci. A všichni cítili, co tato hvězda znamená - souboje, střety, smrt a hlavně - změnu světa, jak jej známe.A to vše, co očekávali, skutečně přišlo. Nadpřirozené bytosti - hlavně upíři a mágové - byli zdecimováni. Ale přežili, aspoň ti nejslabší mezi nimi. A teď konečně to šílenství přešlo. Všichni by si přáli, aby konečně nastal pokoj. Konec světa je za námi, pojďme vytvořit svět nový!


Hvězda zhasla ve 22:53 hodin astronomického času. Většina nadpřirozených bytostí slaví, nebo aspoň má radost. Vrátila se naděje, že zlé časy skončily.


Je čas. Za týden začíná XI ročník Dies Irae. Pročtěte si veřejná pravidla, odkazy jsou v záhlaví (tvorba postavy pro mágy je hotová a prochází redakcí) a ozvěte se hlavnímu organizátorovi co byste aspoň rámcově chtěli hrát. Je jím Goran (na nyxu ID GreatDrake). Po dohodě, co budete hrát, se zaregistrujte na DI Nyx: http://di.nyx.cz/.

??? --- 17:16:46 16.9.2011
a do svého klubu na di.nyxu prosím dejte i nějaké ty informace o sobě, věta "Goran ví" je sice hezká, ale ostatní nevíme :)
HARALD --- 15:52:29 16.9.2011
Lehké upřesnění - v tvorbě postavy jsme dost akcentovali skupiny. To ale není proto, že by byla povinnost hrát ve skupince. Pravidla jsou konstruovaná tímto způsobem, abyste - pokud budete hrát skupinu - zapadli dohromady do toho, jak je konstruován svět a zápletky. Jednotliví hráči jsou samozřejmě také vítáni.

Jo, už víte skoro všechno, co se dozvědět veřejně můžete. Zítra zhasne Rudá hvězka (hvězda zvaná Pelyněk) a začne Konec časů. Fakt bysme uvítali, abyste dali vědět jestli chcete hrát a aspoň zhruba co. :-)) Kontaktujte v tomto směru Gorana.