Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg » larp
DIES IRAE Projekt Chronos
ZMYJKA
Lze změnit minulost? A když jste uzamčeni ve dni, který se zopakuje několikrát, můžete změnou situaci zlepšit a nebo zhoršit?

To vše a ještě více se dozvíte v "Dies Irae: Projekt Chronos" - městském larpu, který proběhne ve dnech 23. září - 2. října 2016 v Praze. Hlavním tématem larpu je cestování v čase a časové smyčky. Hráči mohou ztvárnit postavy, které se "vrací do naší doby" ať už kvůli vyšetřování, změně osudů, lásce a nebo čiré zvědavosti.

Organizují: PATR1K, ZMYJKA, XTREE

Skupina na FB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PYVERRN --- 14:52:18 23.3.2010
???: dovedu si predstavit... :-) mno alespon jsem mel duvod proc odjet do ciziny (presneji lezet doma s anginou...)
??? --- 14:43:59 23.3.2010
PYVERRN: víš co dalo práce udržet vážný obličej, když jsi tam vykřikoval, že toho baziliščího hajzla zabiješ? :D
LORD_SHAPER --- 13:00:54 23.3.2010
PYVERRN: respekt!
PYVERRN --- 11:44:54 23.3.2010
LORD_SHAPER: herne, neherne, a spiritualne... :-)

nesmazu, ja nejsem baba a preci jen, uznavam ze tohle seti FAKT povedlo, sezral jsem to i s navijakem... :-) akorat taangina nic moc... :-)
LORD_SHAPER --- 11:37:56 23.3.2010
PYVERRN: Mueheheheheee... doufám, že jen herně ;)

Jo, doufal jsem, že ty fotky z tvého mobilu co jsi tak ochotně zapůjčil nesmažeš. Tak já zase na oplátku uploadnu to video :))
PYVERRN --- 11:36:09 23.3.2010
LORD_SHAPER: mno, bylo tam nohy ve vode a telo pomalovany... :-) problem nebyl v zime na telo, ale v tom jak sla zima od nohou... :-) ale legrace to byla, to jo, i kdyz jsem mel chut te potom zabit, rozctvrtit, zahrabat, vyhrabat a prodat do china foodu... :-) a mel jsem sortky... :-)

mam k tomu dokonce i nekde spoustu fotek, treba se nekdy dostanu k tomu to vytridit a nekam napostovat... :-)
LORD_SHAPER --- 11:33:50 23.3.2010
PYVERRN: Nikde není napsáno, že jsi měl být celý nahý! Já koukal jako blázen co děláš :)))

A ostatně měl jsi si vzít tu papírovou čepici a nic z toho se stát nemuselo ;)
PYVERRN --- 11:32:46 23.3.2010
LORD_SHAPER: osklivy osklivy negr... odnesl jsem to anginou... :-D
LORD_SHAPER --- 11:28:10 23.3.2010
Likviduji klub a tak si dovolím malou nostalgii...

U kostela Panny Maria a Svatého Karla na Karlově je nádvoří a na něm je kašna. Ta kašna kdysi byla napájena vodou co zalévala kořeny samotného Ygdrasilu. To je místo, kde orákulum naslouchalo těm, kteří se ptali po tajemstvích světa. Nyní, je opona zavřena, ale urozený muž dost moudrý, statečný a především mocný může za příhodných okolností orákulum povolat i dnes.

Je třeba vyrazit na místo když je měsíc v novu (neděle 18.10) a nezrcadlí se jeho světlo v žádné zemské vodě. Muž, doprovázen jediným pomocníkem, který přísahu mlčenlivosti pro tento večer složí, a ani slovo nepronese. Muž, který na výpravu mocnou družinu opatří si. Takový muž pak následující rituál na náměstí u studny provésti musí, zatímco shromáždění mocní kolem něj v širokém kruhu stojí a v soustředění naprostém rituálu přihlížejí a v jeho úspěšnost důvěru obracejí.

Za pomoci věrného pomocníka musí svá ramena, hruď a záda magickými obrazci károvými a symboly plodu dubového krýti a tu pak světlu hvězd vystavit. V levé ruce zápalnou obětinu vonného kouře pro vzdušné živly, v pravé živý oheň pro salamandry. Pravá bosá noha na drnu čerstvé hlíny, jako král dobyvatel když duchy země koří a levá noha po kotník ve vodě stojí aby nymfy sílu živého ohně do rovnováhy uvedly. Hlavu korunovanou má věncem z prstů stromů, jejichž koruny tak uctívá a jež k Ygdrasilu promlouvají. Takto připraven, když jedenáctá odbije, pak silným hlasem pronese na čtyři světové strany slova, které duchy mimo tento čas dlící volají a uctívají.

"As I was coming down the stair
I met a man who wasn't there.
He wasn't there again today
I wish that man would go away!"

Do těchto slov pak moc svou v míře co největší vlije a příchod orákula očekává…
LORD_SHAPER --- 11:08:36 17.3.2010
Vyvolal jsem starý filmy a našel jsem tři fotky z podzima: http://www.facebook.com/album.php?aid=44308&id=1643587225&l=79deff4fe4