Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Ikarie / XB-1
HYPERION
XB-1 je tištěný měsíčník věnovaný fantastickému žánru. Vychází od prosince roku 2010 a jeho internetové stránky najdete na adrese http://www.casopisxb1.cz. Na nyxu se vedle zcela volné diskuse o směřování a obsahu časopisu můžete rovněž ptát na vše ohledně děnně aktualizovaného webu časopisu. Nejde o oficiální kanál ke komunikaci s redakcí časopisu. Veškeré kontakty na členy redakce najdete zde. Máte-li jakýkoli problém s předplatným (ať už tištěné či elektronické verze časopisu), obraťte se s dotazy na řešení nejprve na příslušného distributora.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JANADVORACKOVA --- 21:59:02 21.3.2016
HYPERION: Já nejprve zkusím zopakovat minulý "úspěch" typu, že prostě výsledný kus vypadal tak, jak jsem si to představovala. Až budu mít v tlapce něco, za co se nebudu stydět, určitě písnu.
To víš, taková svíčka provázela pisálky odnepaměti :), to se jí musí nechat, takže trošku souviset by to i mohlo.
NELDE --- 12:39:38 21.3.2016
HYPERION: Psal jsem mu v únoru email na tu adresu sasa@
HYPERION --- 12:00:12 21.3.2016
NELDE: Pokud jsi našel nějaký problém, napiš to prosím pod rozhovor, tam si to Saša přečte, tady bohužel ne... Díky!
NELDE --- 11:34:12 21.3.2016
HYPERION: Ty stránky xb1fans moc nefungují. A email na Sašu také asi moc ne.
HYPERION --- 18:24:48 20.3.2016
Svíčky se hodí vždy, jen já nejsem ta pravá osoba, která by to nějak sjednala. Zkus se obrátit na pana vydavatele na e-mailu: marketing@casopisxb1.cz, ale pokud by se nehlásil, dej vědět :-)
JANADVORACKOVA --- 17:39:13 20.3.2016
Kdyby to někoho zajímalo, fotky zde:
Ty zmiňované vypadají trošku jako Jupitery. Zatím jsem dělala dvě - na zkoušku. Přes svátky bych chtěla zkusit nějaké do modro-bíla :).
clarice | Svíčky – rajce.net
http://clarice.rajce.idnes.cz/Svicky/
Svíčky jsem dělávala vždycky, jen v poslední době (letos) jsem se zbláznila a musela si najít způsob, jak se odreagovat. Číst a psát nepomáhalo, respektive s nemluvnětem za zdí garsonky psaní moc nejde. Nechám ho maličko povyrůst, ono snad přestane. A do té doby budu "tvořit planety."
Napadlo mě tedy pak třeba některé věnovat šikovným autorům - jako součást ceny "za něco." Ne nějak hromadně, výroba jednoho kusu zabrala pět hodin.
Něco jsem darovala, něco prodala, zadara ani kuře nehrabe, ale domluvit se dá všechno.
JANADVORACKOVA --- 13:03:31 20.3.2016
Tak já skutečně donedávna žila v dojmu, že fan klub stále neexistuje. Tedy do doby, než jsem zde v nějakém fóru narazila zase na nějaké urážky, či co to mělo být.
Rozhovor přečten, obzory rozšířeny.

Fanzin - jedna z pro některé matoucích věcí mi připadá docela logická. Třeba Kontinuum má/mělo též svůj fanzin přístupný jen členům a nikdo z toho vědu nedělal.
Měla jsem na začátku dojem, že klub bude fungovat jako záchytná, chovná a záchranná stanice pro autory a ostatní tvory, ale je dobře, že tomu tak výhradně není a jde jenom o takovou podpůrčí činnost, dobrovolnou a dobrodružnou.
V souvislosti s ní mě hnedle napadlo, jak přispět, možná by se to dalo stihnout i do veletrhu. Vyrábím totiž exoplanety, (což teda teď zní divně), ale co ode mě taky nezní divně :). Uvidím, jak se mi povedou některé další a kdyžtak ukážu a třeba z toho něco bude.
HYPERION --- 21:55:01 19.3.2016
Rozhovor s vydavatelem časopisu XB-1 a zakladatelem klubu XB-1 Fans:

XB-1 » Pro Sašu není žádný vrchol problém! (rozhovor)
http://www.casopisxb1.cz/aktuality/xb1-fans-rozhovor/
HYPERION --- 17:28:23 16.12.2015
Web XB-1 nemá příliš ve zvyku slavit různá výročí a upozorňovat na své úspěchy, jednoduše na to není čas při přípravách každodenního obsahu. A tak pouze zmiňme, že v těchto dnech "slavíme" pět let existence webu. Za tu dobu jsme vám přinesli 2 405 příspěvků. Od fanoušků jsme si vysloužili rekordní 4 ceny Aeronautilus v řadě, na což jsme opravdu hrdí. Akademie SFFH nás v roce 2014 ocenila jako nejlepší žánrový web a letos získal Martin Šust za vedení webu Cenu prezidenta ČS Fandomu. Všechny tyto úspěchy však nejsou ničím ve srovnání s věrností našich čtenářů, za což z hloubi duše DĚKUJEME!
INUSHKA --- 23:39:40 7.12.2015
HYPERION: Aha, takže bych na to musela mít speciální aplikaci. To jsem chtěla vědět, díky.