Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
E-SHOPy a jejich REFERENCE -> konkrétní osobní zkušenosti s nákupy, reklamacemi a jednáním se zákazníky
ADAM

Pravidla klubu

 • Tento klub je o konkrétních Vašich zkušenostech. To znamená, že pokud budete vkládat referenci na některý e-shop, musí jít pouze o Vaši zkušenost nebo o případ, u kterého jste byli přítomni. Jedna paní povídala... se bude mazat.
 • V klubu probíhá běžná volná diskuze k tématu. Pokud chce někdo vložit svoji konkrétní referenci, uvede tyto údaje:
  1. www adresu, resp. doménu, pod kterou e–shop vystupuje, např.: vltava.cz
  2. co v e–shopu dělal. Používané termíny budou NAKUP, REKLAMACE, VRACENI, ZKOUSKA, DOTAZ
  3. zhruba finanční výši nákupu, o který se jedná: do 500,– Kč; do 2 000,– Kč; do 10 000,– Kč, do 20 000,– Kč, do 50 000,– Kč a nad 50 000,– Kč
  4. zda-li hodnotí práci e–shopu kladně či záporně, v případě reklamace, zkoušky nebo vrácení uvede, zda-li bylo žádosti vyhověno a za jakou dobu a jakých podmínek.
  5. Poté může uvést další poznámky, svoje postřehy, emotivní výlevy, nadávky a tak... např. jak s ním bylo jednáno, zda-li se na něj obchodník usmíval :) nebo jeslti čekal frontu.
 • Hledá-li někdo zkušenosti ostatních s nějakým internetovým obchodem, napíše do formulaře pro vkládání příspěvku jeho adresu - název domény, např.: vltava.cz a klikne na tlačícko FILTR.
ODKAZY:
KLUB Ochrana spotrebitele - nakupovani, reklamace, souvisejici zakony apod
Svět spotřebitelů | Zákon o ochraně spotřebitele | Česká obchodní inspekce | Jak reklamovat komponenty (zive.cz)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TANTRAMAN --- 1:34:09 20.11.2013
TURBO: normalne me tam mcaffe nepusti

This site is blocked.
http://www.guitarherostore.cz/
The content on this site violates the acceptable usage policy.
An unacceptable security risk is posed by this site.
McAfee Content Category: Phishing
McAfee Security Rating: Red
TURBO --- 1:16:31 20.11.2013
guitarherostore.cz - je to sice velmi specifickej a malej eshop, ale mě to jednání doslova vzalo dech:

- v pátek dotaz emailem na zboží, odpověď prakticky ihned "zboží je skladem a můžeme ihned odeslat"
- v sobotu jsem si vyklikal objednávku
- v neděli ráno mi přišlo potvrzení, že už je zabaleno a že se čeká na odeslání
- v pondělí nepřišel potvrzovací email o odeslání, tak jsem si řekl, že ačkoliv velmi nerad prudím, tak když mi předtím napsali, že může být hned odesláno a navíc v neděli že už je zabaleno - dotázal jsem se, opět jen emailem, jestli třeba nemají chybku v systému
- prakticky ihned přišla odpověď, že se omlouvají, že jsou zavaleni objednávkami, že zboží ihned odešlou další den a jako omluvu přikládají dárek
- zboží odeslali v úterý, ve středu dorazilo, jako dárek "za zpoždění" bylo fajn triko (ke zboží za 4.500,- mi triko v ceně cca 2-3 kil přišlo fér, čekal jsem nějakou hloupou reklamní pitomost, ale přidali regulerní zboží, který prodávaj)

Zřejmě malej eshop o možná jednom-dvou lidech a to je to, co mě obecně baví - malá firmička si bude sakra hledět svejch zákazníků. Super a rychlý jednání.

Docela rád jim zadarmo udělám reklamu :)
??? --- 0:46:04 20.11.2013
KAJJAK: Podle toho co sem pochopil to pošlou sobě a pak tobě, ale to je jedno. Podstatné je, že s nimi uzavíráš kupní smlouvu. Takže ti drží 2 roky záruku at chceš nebo ne. Pokud to má na živnost, ručí celmy svym majetkem, že dostojí svým závazkům. Nekupoval jsem tam, nemam zkušenosti s tímto shopem, ale v tomto ohledu je vše dané zákonem. Takže žádné "jen shrábne provizi" se nekoná.
??? --- 23:23:03 19.11.2013
KAJJAK: A od toho máme ČOI
KAJJAK --- 23:19:36 19.11.2013
???:

ja prece nikde nerekl ze to delaji zakonne, proste ti to nechaji poslat z ciny a pak je nezajimas... ze to neni podle zakona cr je jim putna...
??? --- 21:00:52 19.11.2013
???: Ted mi napsali ze v plne vysi je jen blokace ale finalni strzeni bude jiz ve spravne vysi. No tomu rikam ze to je transparentni...
??? --- 20:03:02 19.11.2013
KAJJAK: Můžeš mi prosím popsat jak podle zákona něco prodat, neposkytovat na to 2 letou záruku a jen "schrábnout provizi"?
JENIIK --- 17:11:54 19.11.2013
KAJJAK: od toho je konkurence a reference. Když by nebyl trh pro takovýhle lidi, tak by se asi neuživili, nicht wahr?
KAJJAK --- 16:53:50 19.11.2013
NENUFER:

ja pouze nadavam na to ze bych si rad priplatil za cesky servis, ale sluzby dostanu uplne stejne jako bych si to koupil v cine... Nejsme liny si to tam najit, chci si priplatit za sluzby, ale priplatim si a nedostanu je, to je na tom spatne... Kupuju v ceskem shopu = chci v cechach obvykle sluzby.
NENUFER --- 16:39:48 19.11.2013
ROTTWEILER: ja viem a sama ich pouzivam :-)

KAJJAK: ked sa ti nieco nepaci v obchode ktory si spravil tak sa obrat na COJku ale nenadavaj apriori na to ze si niekto dovoli na tebe zarobit ked si lenivy si to najst v zahranici :-)