Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
E-SHOPy a jejich REFERENCE -> konkrétní osobní zkušenosti s nákupy, reklamacemi a jednáním se zákazníky
ADAM

Pravidla klubu

 • Tento klub je o konkrétních Vašich zkušenostech. To znamená, že pokud budete vkládat referenci na některý e-shop, musí jít pouze o Vaši zkušenost nebo o případ, u kterého jste byli přítomni. Jedna paní povídala... se bude mazat.
 • V klubu probíhá běžná volná diskuze k tématu. Pokud chce někdo vložit svoji konkrétní referenci, uvede tyto údaje:
  1. www adresu, resp. doménu, pod kterou e–shop vystupuje, např.: vltava.cz
  2. co v e–shopu dělal. Používané termíny budou NAKUP, REKLAMACE, VRACENI, ZKOUSKA, DOTAZ
  3. zhruba finanční výši nákupu, o který se jedná: do 500,– Kč; do 2 000,– Kč; do 10 000,– Kč, do 20 000,– Kč, do 50 000,– Kč a nad 50 000,– Kč
  4. zda-li hodnotí práci e–shopu kladně či záporně, v případě reklamace, zkoušky nebo vrácení uvede, zda-li bylo žádosti vyhověno a za jakou dobu a jakých podmínek.
  5. Poté může uvést další poznámky, svoje postřehy, emotivní výlevy, nadávky a tak... např. jak s ním bylo jednáno, zda-li se na něj obchodník usmíval :) nebo jeslti čekal frontu.
 • Hledá-li někdo zkušenosti ostatních s nějakým internetovým obchodem, napíše do formulaře pro vkládání příspěvku jeho adresu - název domény, např.: vltava.cz a klikne na tlačícko FILTR.
ODKAZY:
KLUB Ochrana spotrebitele - nakupovani, reklamace, souvisejici zakony apod
Svět spotřebitelů | Zákon o ochraně spotřebitele | Česká obchodní inspekce | Jak reklamovat komponenty (zive.cz)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TRZNICE --- 21:08:29 6.2.2013
Kbyby někdo potřeboval XML Feed pro WooCommerce pro CZ / SK srovnávače, tak tady jeden je. Se slevou 100 Kč

WooCommerce XML FEED - Export zboží pro Heureka.cz, Zbozi.cz a další
http://barnone.cz/

https://www.facebook.com/WoocommerceXmlFeedCZ
ADAM --- 21:05:06 6.2.2013
tak základ je zaplatit si poštovné takové, aby hodnota zásilky byla kryta.
VRBAJIVA --- 15:44:51 6.2.2013
Ahoj, při minulém nákupu z asos.com se mi ztratil balík, což znamenalo měsíční čekání jestli opravdu ještě nedorazí a pak mi balík poslali znovu. Před několika dny jsem na asosu nakoupila znova a vypadá to , že se balík opět ztratil. Nakupovala jsem tam snad 10x a nikdy se mi balík dříve neztratil a dorazil vždycky ještě o 2, 3 dny dříve než měl.
Už mě to opravdu začíná štvát zapomněla jsem si zvolit dražší poštovné, ale i tak. Tentokrát jde o balík v hodnotě přes tři tisíce, což pro mě jako pro studenta opravdu není malá částka. Myslíte, že je možné, aby si někdo balíky z asosu na poště vytipoval a záměrně je kradl? Už vážně nevím co si o tom myslet, a bojím se, že když zase budu psát do asosu, že se mi balík ztratil bude to vypadat podezřele :/ Nemluvě o tom, že na něj opět budu měsíc čekat. Řešit něco s poštou asi nemá cenu vůbec, co? :/
BETULKA22 --- 12:08:20 29.1.2013
www.sgallery.eu
Rychlé a bezproblémové dodání, zboží bylo dobře zabalené.Objednávala jsem si náhrdelník asi za tři tisíce.Mám zkušenosti i s jejich obchody ve vaňkovce nebo v olympii a taky všechno bez problémů.Slečny jsou moc ochotné a poradí.
??? --- 14:21:47 20.1.2013
TERRYNKA: normalka, v jinych velkych firmach to nefunguje jinak :)) jinak souhlasim s tim, ze vedouci nema delat praci sveho teamu, ale uplne jinou a ikdyz team nestiha, ma se snazit o takove kroky, aby stihal, to ovsem neznamena, delat praci za ni, on ma uplne jinou napln ;)
ENTENTYKY --- 21:16:42 19.1.2013
SA_KRA_: u vasecocky je super je i ta jejich sleva na nakup (po zadani kodu 9o20f 100 Kc dolu) a bonusovej system :D

SA_KRA_ --- 20:35:09 18.1.2013
www.vasecocky.cz

Skvely servis, ceny, osobni odber, vse do druheho dne, kontaktujou emailem i sms ze je zbozi k vyzvednuti, navic si ho muzete vyzvednout do mesice, coz je plus.

www.bestmakeup.cz
Taky parada, po zaplaceni zbozi ihned odeslano, komunikace emailem naprosto bez problemu, zbozi vzorne zabaleno aby se neponicilo (kosmetika).
TERRYNKA --- 13:23:27 16.1.2013
Mall.cz je společnost s úchylným bazírováním na postavení jednotlivců - vedoucí call centra nepomůže svým podřízeným s vyřizováním pěti tisíc mailů ve frontě, protože je přece VEDOUCÍ. Pokud team leader (:-)))) ) pracovníků reklamací řeší tyto maily a telefony, dostane za to pojeb - team leader přeci NEOPDOVÍDÁ NA MAILY, alébrž MOTIVUJE TEAM, TVOŘÍ REPORTY a NASTAVUJE PROCESY ! Co na tom, že se s tisíci maily opíchávají tři lidé, kteří nemají šanci stíhat to ve dvoudenní lhůtě, slíbené zákazníkům, hlavní je, aby team leader seděl a dozoroval nestíhající team !
Pakárna na Ntou.
TERRYNKA --- 13:19:40 16.1.2013
Já jsem s Mall.cz skončila coby zákazník ve chvíli, kdy jsem odešla coby zaměstnanec :-))
Lidé by chtěli dělat dobře, ale pravidla molochu jim v tom hážou klacky pod nohy. Řeší se píčoviny - priorita je PR a žehlení průserů, nikoliv systémové řešení směřující k tomu, aby se průsery nestávaly. Největší váhu má oddělení marketingu a ti, kdož na FB a Heuréce odepisují na veřejné stížnosti.
Pracovala jsem na reklamacích - byla jsem ten, kdo (vám) odepisoval na maily ohledně reklamací, vracení zboží ve 14ti denní lhůtě a tak podobně a staral se o následné kroky. Dnes a denně jsem (a nejen já, celé toto oddělení) narážela na neochotu vedení snažit se řešit kupříkladu níže zmiňované rozsekané dětské výživy. Mall radši bídně zaplatí X brigádníků kterým je úplně ukradené, že dětské výživy ve sklence nandají do krabice bez výplně, než aby více zaplatili normální zaměstnance, kteří by za to byli zodpovědní a které by bylo možno postihnout za blbě odvedenou práci.

Neskutečné termíny vracení peněz, systémová nemožnost vyměnit zjevně vadné zboží třeba hned při osobním odběru.. spousta věcí, které mi pily krev ve chvíli, kdy jsem je musela vysvětlovat zákazníkům, způsobila, že tam prostě nenakupuju, i když mě to štve, protože DC mám za rohem a osobní odběr je nepohodlnější.
??? --- 17:09:00 8.1.2013
tak mall se k tomu postavil čelem jako správný zmrd, co už má peníze. Jejich zodpovědnost to není a řešit to nebudou. Zároveň s tím dojebali další objednávku, co jsem u nich udělal, čímžto jsem s nimi skončil.