Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
E-SHOPy a jejich REFERENCE -> konkrétní osobní zkušenosti s nákupy, reklamacemi a jednáním se zákazníky
ADAM

Pravidla klubu

 • Tento klub je o konkrétních Vašich zkušenostech. To znamená, že pokud budete vkládat referenci na některý e-shop, musí jít pouze o Vaši zkušenost nebo o případ, u kterého jste byli přítomni. Jedna paní povídala... se bude mazat.
 • V klubu probíhá běžná volná diskuze k tématu. Pokud chce někdo vložit svoji konkrétní referenci, uvede tyto údaje:
  1. www adresu, resp. doménu, pod kterou e–shop vystupuje, např.: vltava.cz
  2. co v e–shopu dělal. Používané termíny budou NAKUP, REKLAMACE, VRACENI, ZKOUSKA, DOTAZ
  3. zhruba finanční výši nákupu, o který se jedná: do 500,– Kč; do 2 000,– Kč; do 10 000,– Kč, do 20 000,– Kč, do 50 000,– Kč a nad 50 000,– Kč
  4. zda-li hodnotí práci e–shopu kladně či záporně, v případě reklamace, zkoušky nebo vrácení uvede, zda-li bylo žádosti vyhověno a za jakou dobu a jakých podmínek.
  5. Poté může uvést další poznámky, svoje postřehy, emotivní výlevy, nadávky a tak... např. jak s ním bylo jednáno, zda-li se na něj obchodník usmíval :) nebo jeslti čekal frontu.
 • Hledá-li někdo zkušenosti ostatních s nějakým internetovým obchodem, napíše do formulaře pro vkládání příspěvku jeho adresu - název domény, např.: vltava.cz a klikne na tlačícko FILTR.
ODKAZY:
KLUB Ochrana spotrebitele - nakupovani, reklamace, souvisejici zakony apod
Svět spotřebitelů | Zákon o ochraně spotřebitele | Česká obchodní inspekce | Jak reklamovat komponenty (zive.cz)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HOLAKAC --- 20:36:18 2.3.2006
hm ,rad bych reklamoval vyrobek na pixmania.com, ale nejsem si jisty jestli mi ji uznaj, tak bych rad s nekym mluvil "idealni pres telefon", v obecnych podminkach stoji
- telefonicky : na úvodní stránce klikněte na odkaz " zákaznický servis - klikněte zde ", vyplňte Vaše telefonní číslo a my Vám zdarma zavoláme zpět.


no at klikam jak klikam nic se nedeje, zkouseno pod IE a FF, delaj si ze me srandu nebo ten link funguje jen v rozmezi co tam pisou ? (9-17 hod)
ZELENY --- 20:56:27 1.3.2006
mate nekdo nejake zkusenosti s http://www.ab-com.cz ?
JENIIK --- 18:01:00 1.3.2006
A to, ze jsou u nas bankovni sluzby zpoplatnene zpusobem, ktery by treba Brit popsal pravdepodobne za hojneho uzivani odvozenin slova "fuck", to asi nema cenu zminovat...
JENIIK --- 18:00:01 1.3.2006
myslim elektronicke platby celkem, jejich zabezpeceni, pojisteni, rozsireni, vnimani verejnosti, stejne tak jako vstricnost bank a jejich sluzby jsou u nas s "bohatym imperialistickym zapadem" nesrovnatelne...

Kdyz se treba podivam na e-banking komercky, tak mi nezbyva, nez se hlasite chechtat. To same se da rict o rychlosti operaci u CS treba...
PSYSBEE --- 14:28:55 1.3.2006
JENIIK: hmmm, a ktery el. bankovnictvi mas konkretne na mysli???
Internetbanking - ktery se tak bezne oznacuje ANEBO eshopy, ktery se bezne oznacuji jako e-commerce?? :)
JENIIK --- 14:07:41 1.3.2006
elektronicky bankovnictvi...
JENIIK --- 14:07:31 1.3.2006
elektronicky neembos karty jsou socialni edice normalnich VISA karet, nevim, proc by se mel nekdo snazit o jejich vetsi protlaceni, kdyz vsichni amici maji embos.

Bankovnictvi u nas je v plenkach, si to priznejme...
ALI_FRUSCIANTE --- 12:37:33 1.3.2006
ALI_FRUSCIANTE: nejde mi o reference ale o dodavatele pro Cybex...
ENTENTYKY --- 12:18:45 1.3.2006
PSYSBEE: a proc bych to mela delat? - ja odpovidala na konkretni dotaz - kterej znel na tuhle lokaci - nepodavala jsem tady obecnou radu
PSYSBEE --- 12:13:40 1.3.2006
ENTENTYKY: ouk, tak ale priste nahrad slovicko "vzdycky" slovnim spojenim "v USA" - coz si pokud dobre ctu neudelala, a nebude se Ti v tom nikdo rejpat..
(stejne si myslim, ze je to jen otazka casu, nez tenhle trend smazavani rozdilu u plateb na netu mezi embos a neembos kartami dorazi i do US - nehlede na to, ze VISA pochazi ze statu, takze bylo by zvlastni, kdyby tuhle moznost nabizela v EU a ve ameru ne..)
Tot vse, flame z my strany over)