Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
On-line WebBased hry kreativně - udělejte si vlastní webovku!
CYBERWOLF
Hráli jste někdy nějakou webovku a napadlo Vás někdy udělat si nějako vlastní?
Máte nějaký nápad na bezva hru a neumíte ho realizovat?
Nebo umíte skvěle programovat webové aplikace, ale nemáte nápad na dobrou hru?
Nebo namáte ani jedno a umíte cokoliv jiného, co by mohlo při tvorbě hry pomoct (malovat, dělat hezky vylížející html stránky, jakoukoli grafiku, nebo jste matematický génius, prostě COKOLI)
Pokud Vám vyšla alespoň jedna kladná odpověď, jste tu správně!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GABRIEL --- 11:07:48 2.12.2013
CYBERWOLF: díky, před chvílí jsem to také našel ve starých záložkách. Přesně jak píšeš, bohužel je ten web mimo hru. Bylo tam pár věci, které jsem si chtěl přečíst.
CYBERWOLF --- 9:57:32 2.12.2013
GABRIEL: http://on-game.cz/ ale zdá se, že původní katalog zmizel a je tam prázdnej wordpress. Koukám, že doména má registraci na konci října, tak to možná expirovalo a nějaký filuta skočil po příležitosti. Což je pech, protože jiný katalog na webovky neznám. Na druhou stranu, co se týká té tvorby, celkem nic zajímavého se tam nenacházelo.

TRANCEWARP: Neříkal jsem, že by to muselo být zadarmo. Jde spíš o to mít možnost hru jednoduše plácnout na web a nemuset moc řešit ty věci okolo.

Pokud jde o distribuci zdrojů, tak si myslím, že to je technicky řešitelné - třeba Googlí App Engine funguje. Jen holt neřeší ty věci kolem a člověk naopak musí řešit spoustu blbostí okolo App Engine.
GABRIEL --- 7:50:23 2.12.2013
zdarec, někde na internetu byl kdysi web, který se "zabýval" webovými hrami a jejich tvorbou - bylo to hodně jednoduché, nic, co by extra přilákalo, ale teď to nemůžu nikde najít? Dokážete prosím poradit? myslím, že se to jmenovalo něco jako "on game .cz".
TRANCEWARP --- 16:10:17 30.11.2013
CYBERWOLF: no kdyz bezis v cloudu, tak platis provoz... nejaky piskoviste zadarmo je dost nerealna vec, jelikoz kdyz nekdo napise svuj kod spatne, neoptimalne a zacne zrat systemovy zdroje, zacne je brat ostatnim... takze jak rozhodnes, co muze bezet a co ne? maximalne muzes udelat nejakej free cloud, kde je vsechno hrozne omezeny... a je to sice zadarmo, ale nahovno... takovej pisecek, co se sesype, kdyz tam prijde 10 uzivatelu najednou....

a lidi pisou spatnej kod, vetsinou... takze i kdyz vedej, jak to zoptimalizovat, tak stejne to nejakou dobu jede fakt na prd...
CYBERWOLF --- 9:38:14 29.11.2013
TRANCEWARP: Nějak ti nerozumím...
TRANCEWARP --- 18:12:32 28.11.2013
to mi pride dost nerealny, jelikoz kdyz to napises blbe, tak to zabije vykonove celej ten cloud... takze bud te to prijde hrozne draho, nebo to cely tim znicis...
CYBERWOLF --- 11:13:42 27.11.2013
Kdyby to byla použitelná platforma, tak pak částečně ano. Facebook však mou touhu nenaplní ani z části :)
AVATAR --- 11:29:03 26.11.2013
CYBERWOLF: naprosto rozumim. Ja ten jejich cloud zkousel jen chvili, ale moc rychle to nebylo. Ale splnuje to (alespon castecne) tvy parametry ;)
CYBERWOLF --- 9:26:22 26.11.2013
Hmm, když jsem na facebooku dělal něco naposled, musel si to každý hostovat u sebe. A už mají nějaké použitelné a nemutující API, potažmo klienta?

Ikdyž tedy musím říct, že po předchozích zkušenostech bych si asi radši uhryzal nohu, než dělal hru na facebook...
AVATAR --- 22:44:29 25.11.2013
CYBERWOLF: jakto? Maji cloud, na ktery muzes aplikaci nasadit, daji ti domenu a nemusis resit platby. Co si do toho iframeu budes strkat za zbozi je na tobe.