Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Postmoderni Filosofie
KAATHA
Ma postmoderna koule? (c) Zdenek Vasicek :)
Anzenbacherova definice: filozofie zkoumá neempirické předpoklady empirického.
postmodernism: a term coined by jean-francois lyotard to label certain features of contemporary western society 'after modernity'; as a successor to modernism in the arts; and finally, as a philosophy which shares much common philosophical ground with poststructuralism;

Tento klub by mel slouzit k diskuzim o postmoderni filosofii obecne, autorech, nazorech, myslenkach, a kritice postmoderny (to predevsim :)
Vice info na home.

flamy se toleruji :)) uplny offtopicy nikoliv..

Osobni inzultace a vubec vyjadrovani mimo ramec rozumne diskuse vedene mezi inteligentnimi bytostmi NEJSOU tolerovany, po jednom napomenuti ktere se mine ucinkem bude takovemu ID pravdepodobne omezen pristup do tohoto klubu
Pokud bude mit nekdo pocit, ze byl takto inzultovan a ja nestihnu zareagovat, at se ozve do posty :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VIR_KENNY --- 10:40:01 18.6.2008
ACHERON: kdo tvrdil, ze jsem strizlivej?
ACHERON --- 10:36:27 18.6.2008
VIR_KENNY: jo, presne tak to bylo .)
VIR_KENNY: tak proc ztracis cas na diskusacich a nejdes se radeji ozrat nebo na ten strom vylizt? .)
XCHAOS --- 10:35:20 18.6.2008
VIR_KENNY: no ale já si nejsem jist, jestli byl tak dobrý nápad z nich slejzat...
XCHAOS --- 10:34:48 18.6.2008
VIR_KENNY: jinak já z toho asi vycházel z toho samého co ty, ale přesto tvrdím, že ty se IMHO především pro Wiki štítíš odvést sebemenší kus práce zadarmo - a tak ji zkvalitnit.
VIR_KENNY --- 10:33:12 18.6.2008
XCHAOS: ma blbost se pouziva kladivo. Kdyby meli znali lidi blbum vsechno vyvracet tak zijeme porad na stromech
XCHAOS --- 10:33:07 18.6.2008
ACHERON: tak jsem asi praštil palicí mimo :-) já to psal, že v tomhle fóru víceméně nechci překážet... pouze se snažím přetáhnout dostatečné množství diskutérů do "nesmrtelnosti chrousta"...

VIR_KENNY: :-)

VIR_KENNY: Fakta vyvrátíš jedině jiným faktem. Proč ti to nestojí za tu námahu, abys nahradil nerelevantní odkaz podle tebe relevantnějším ? Nemusí to třeba nutně být jen odkaz na web... můžeš v doporučené literatuře uvést knihu i s jejím ISBN, jsi-li puntičkář... prostě "i tak, i tak" - máš plnou svobodu přidat tam odkaz na tebou preferovanou interpretaci.

VIR_KENNY: a to ještě nevíš, jakou podvratnou akci s vzájemnými referencemi chystám já... ale jinak zatím pssst! (jinak zájemci případně do pošty)
VIR_KENNY --- 10:31:27 18.6.2008
ACHERON: ajo - ja jsem totiz vychazel z toho ze tohle [ ACHERON @ Postmoderni Filosofie ] mirilo na tohle [ VIR_KENNY @ Postmoderni Filosofie ] a nedoslo mi ze myslis tohle [ VIR_KENNY @ Postmoderni Filosofie ] na tohle [ XCHAOS @ Postmoderni Filosofie ]eeeeee.... ted uz tomu nerozumim ani ja :)
ACHERON --- 10:28:19 18.6.2008
VIR_KENNY --- 10:24:05 18.6.2008
ACHERON: jaky protiargument. Ja jsem proste zjistil, ze u mnoho historickych skutecnosti jsou zastarale informace (kterejm ale lidi porad verej) a odkazy samozrejme smerovali na jejich podporu (tudiz k onem vyvracenejm faktum). Malokdo by byl takovej, aby tam dal odkazy ktery nepodporujou jim proklamovanou tezi..
ACHERON --- 10:20:42 18.6.2008
VIR_KENNY: moc vtipna reakce na dobry protiargument...


XCHAOS: hele ja sem povazuju za profesionalniho humanitniho vedce a zadny rozbijeni stroju nepodporuju...bych se ohradil :)