Daný inzerát je neaktivní (prodaný, zamluvený, starý apod.)
Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
WOLFGAR
references: +2
TAMTEN
+8
pozitivní
+ odborna konzultace zdarma .)
JUNIOR
+47
pozitivní
Super domluva a ještě přihodil něco navíc .)
4083×
zobrazeno
72×
rozkliknuto

Cestovní minikytara s komplet příslušenstvím, pevný kufr, dvoje náhradní originální struny d'addario, popruh, origo náhradní kobylka, tři trsátka Washburn.

Pořídil jsem si na cestování karbonku takže nerad, ale přece nabízím cestovní "minikytaru" Washburn Rover, mezi cestovními kytarami je to jedna z těch nejmenších, ale i tak má překvapivě hlasitý projev a příjemný ne příliš uzký krk, mezi cestovními kytarami byla před pár lety hodně oblíbená, ale teď už se skoro nedá sehnat. Náležitě jsem se o ní staral a takže kytara je v perfektním stavu, doma mám jinou takže byla hraná jen na cestách a jsou na ní ještě původní struny plus dva páry originálních strun přidávám nerozbalené spolu se zbytkem originální výbavy. Ukázka k poslechnutí přímo od výrobce zde: https://www.youtube.com/watch?v=zlrKcPzQmdg
Ke kytaře je originální pouzdro na kterém už je cestování trochu znát viz. fotky, zkrátka plnilo svůj účel a chránilo kytaru před poškozením, jediný funkční problém je ulomený jezdec zipu, ale i bez něj jsem pouzdro pár let používal, jde celkem bez problémů posouvat jenom prsty.

Možnosti a ceny dopravy
Pouze osobní předání, k vyzkoušení a vyzvednutí kdykoli v Horních Počernicích.

4600 CZK
Praha Horní Počernice
14.11.2020