Daný inzerát je neaktivní (prodaný, zamluvený, starý apod.)
Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
DEJF
references: +1
HELLENKA
+83
pozitivní
fajn predavka ;)
8512×
zobrazeno
93×
rozkliknuto
Inzerát je již neaktivní, ale nalezli jsme na tržišti podobné inzeráty:

Z důvodu stěhování do menšího atypického bytu prodám za pětinovou cenu 4 knihovny a jednu velkou vestavěnou skříň ve stejné barvě (viz obrázek), ve velmi slušném stavu, po 7 letech používání.

Knihovny mají rozměry: šířka 80cm, výška 230cm a hloubka 32cm. Knihovny lze pomocí šroubů spojit v jednu stěnu, ke které náleží ještě jeden mezidíl, televizní (není na obrázku, rozměry: šířka 80cm výška 80cm a hloubka 55cm). Ale lze je pochopitelně rozestavit i samostatně. Nad tento díl patří ještě tři poličky, ve stejné hloubce jako knihovna, 32cm.

Vestavěná skříň má spodní velkou dvoudílnou část a nadstavbu. Spodní část i nadstavba jsou osazeny šoupacími dveřmi. Na levé straně spodní části jsou věšáky, na pravé police. Rozměry spodní části: šířka 155cm, výška 230cm a hloubka 65cm. Rozměry nadstavby: šířka 155cm, výška 83cm a hloubka 65cm. Bohužel jsem ji nevyfotil, když byla ještě postavená. Proto ji nezohledňuji v ceně, ale přidávám jako bonus. Šikovnej truhlář ji po menších úpravách postaví kamkoliv. Skříň byla původně postavena u levého rohu.

Je to hromada materiálu za solidní cenu, spěchám s prodejem.

Rád zodpovím jakékoliv dotazy ... :)

6600 CZK
Libeř
9.2.2018

kontaktujte zadavatele inzerátu

Váš e-mail
zpráva pro uživatele
zadejte text