Daný inzerát je neaktivní (prodaný, zamluvený, starý apod.)
Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ALENNAI
references: +19
LEPEK
+55
pozitivní
dobrá domluva jakožto s kupující,
doporučuji :)
Druhá skvělá zkušenost :)
RND
+10
pozitivní
KLATIC
+120
pozitivní
vse naprosto ok :)
CROME
+44
pozitivní
Vše v pořádku, bezproblémová domluva, doporučuji.
ATUARFIK
+24
pozitivní
Domluva i předání naprosto v pohodě, děkuju a doporučuju.
Více referencí po přihlášení
31266×
zobrazeno
303×
rozkliknuto
Inzerát je již neaktivní, ale nalezli jsme na tržišti podobné inzeráty:

Pozemek se nachází v krásné nové stavební lokalitě “Pod Vršíčkem” v obci Litohlavy, okr. Rokycany. Okolní moderní zástavba plánuje celkem 23 nových RD

Celá nově vytvořená oblast byla nově (r.2017) zasíťována: elektřina, plyn, dešťová kanalizace, obecní vodovod, telekomunikace kabelem O2, internetové pokrytí Pilsfree, nová asfaltová komunikace, veřejné osvětlení. V aktuálním plánování je splašková kanalizace.

K lokalitě se váže územní rozhodnutí o výstavbě RD. Lokalita je začleněna do územního plánu obce jako území pro bydlení.
Obecný popis pozemku

Výměra pozemku: 1080 m2. Pozemek má pravidelný čtvercový tvar.

Pozemek je umístěný na více západním svahu (jihozápadním), s celodením slunečním osvitem. Pozemek je velmi blízko lesa a je mírně svažitý směrem k příjezdové komunikaci. Výhled z pozemku je situován do přírody, do mírného zalesněného údolí s potokem a na protější kopcovitou krajinu, v okolí jsou louky, potok, přehrada, pole a další možnosti k procházkám a pobytu v přírodě. Jedná se o technicky nejlepší pozemek v dané lokalitě.

Na pozemek jsou přivedeny a funkční všechny energie a sítě: elektřina s dostatečným příkonem v plastovém sloupku, plyn, voda, kanalizace, internet Pilsfree, O2 komunikace.

V přední části pozemku směrem k příjezdové komunikaci jsou umístěny technologie (revizní a kontrolní šachta vodovodu a revizní šachtice kanalizace.

Nabízený pozemek je prostý jakýchkoliv břemen, regulace nebo omezení a je připravený k okamžitému prodeji. Je samozřejmě nutné zohlednit zimní (nevegetativní) období a stav okolí a okolní výstavby. Na pozemku je také kvalitní stavební buňka, která je k dispozici.
Cena pozemku:

Celková cena pozemku je 1.590 Kč za m2.
Cena obsahuje pozemky 1095/45 a 1095/91 o výměře 1.004 m2 a 76 m2, dle zápisu LV 499 v kú.Rokycany, DPH 21%, notářskou úschovu, právní servis, územní souhlas.

1590 CZK
Litohlavy
30.4.2018

kontaktujte zadavatele inzerátu

Váš e-mail
zpráva pro uživatele
zadejte text