Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HELITHON
references: +6
BRAINWASHER
+32
pozitivní
Vše super, děkuju!
SANYTKA
+2
pozitivní
všechno v nejlepší pořadku , slečna mi počkala dyl než by musela , určitě na 1000 procent doporučuji :) děkuji :)
ED_EDDIE
+54
pozitivní
Bezvadná domluva. Doporučuji.
KATALINA
+9
pozitivní
bezva domluva, vse v naprostem poradku. Doporucuji!
FIMFARUM
+79/-2
pozitivní
Vše super . Doporučuji !
Více referencí po přihlášení
87494×
zobrazeno
706×
rozkliknuto

Zasvěcené a detailní rozbory Dagmar Kludské poslouží k tomu, abyste lépe poznali své prarodiče, rodiče, partnery, milence i milenky, manžele i manželky, děti, přátele, kolegy nebo známé - a pochopitelně i sebe sama.

Hluboko v naší duši dřímají dávné živočišné instinkty, které v krizi přebírají vládu nad chováním. Astrologicko-karetní výklad a letité zkušenosti populární věštkyně a úspěšné spisovatelky Dagmar Kludské potvrzují, že zvíře skryté v nás nemusí pouze škodit, ale i výrazně pomáhat. Důležité ovšem je ho důkladně poznat, abychom mu lépe porozuměli.

Tentokrát se zaměřuje na znamení čínského zvěrokruhu a vysvětluje charakteristické rysy osob narozených v jednotlivých znameních. V čínské astrologii, na rozdíl od naší západní, vládne každé znamení přibližně celý jeden rok. 12 znamení odpovídá 12 zvířatům, která se vyznačují specifickými osobnostními rysy - stejně jako lidé narození v těchto znameních. Navíc významnou roli plní také pět základních prvků (Kov, Voda, Dřevo, Oheň, Země), odpovídajících svou polarizací základnímu principu jin a jang. A pro přesné dokreslení osobnosti člověka je důležitý také Ascendent (hodina narození).

Její unikátní pohled na dvanáct znamení čínského zvěrokruhu, a to včetně nezbytných ascendentů, vnese světlo do toho, proč někoho máte rádi, zatímco s jiným nedokážete navázat ani přátelský kontakt, proč má někdo práce nad hlavu a jiný programově lelkuje, proč někdo zdravím jenom kvete, kdežto jiného neustále sužují bolesti na těle či na duchu. Ale hlavně se dozvíte, jak s tímto poznáním naložit.

Kniha se zaměřuje na výklady jednotlivých znamení, osobnostní a charakterové rysy s nimi spjatých osob - ty pojímá v širších souvislostech. Dočteme se zde tedy nejen, jací tito lidé jsou, ale také jak komunikují, pracují, co nesnášejí, co jim vyhovuje, jak by se měli chovat v určitých situacích, jak spolu mezi sebou jednotlivá znamení vycházejí.

Praha: Eminent, c2006
Vydání první

ISBN 8072812777
Rozměry: 15 21 cm
Počet stran: 230

Stav knihy: Výborný (viz foto)

Znamení čínského zvěrokruhu

Znamení čínského zvěrokruhu

Znamení čínského zvěrokruhu

Znamení čínského zvěrokruhu

Možnosti a ceny dopravy
Poštovné: 50Kč Osobní předání: Praha 3

350 CZK
Praha 3
9.11.2019