Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

64 uživatelů půjde

hledání
Od 12.–14. 11. 2010 proběhne druhý ročník Pražského Žonglérského Marathonu. Stejně jako loni bude programu probíhat v žižkovské sokolovně. V pátek od osmi hodin večer bude otevřena sokolovna hlavně pro mimopražské žongléry, aby měli kde složit věci a později i hlavu. Vlastní páteční program proběhne na tenisovych kurtech, které jsou v arealu sokolovny, v podobě „Fireshow pro zmrzlíky“. Tudíž ohnivá žonglovátka, teplé oblečení a čaj s sebou. Fireshow ukončíme kolem jedenácté večer, abychom byli nejpozději o půlnoci v sokolovně.

V sobotu už budeme mít k dispozici tělocvičny dvě a jedna z nich bude vyhrazena pro non-stop žonglování, workshopy a vystoupení. Program workshopů bude odstartován v devět ráno rozcvičkou a bude probíhat po celý den. Podrobný rozpis jednotlivých workshopů bude vyvěšen na místě.
V podvečer, zhruba od šesti hodin začnou soutěže. První bude Český Kendama - pohár, ve kterém je pro vítěze připravena peněžní odměna 1000 Kč. Pravidla na kendama.cz
. Další soutěže budou probíhat pod taktovkou zongluj.cz. Jako hlavní cena budou připraveny poukazy do obchodu zongluj.cz. Po skončení soutěží, přijde čas na vystoupení. Dvouhodinová žonglérská galashow bude zahájena v osm hodin večer. Po jejím skončení bude tělocvična otevřená celou noc pro nezdolatelné žongléry. V případě, že se najde dostatek zájemců, můžeme se po vystoupeních vrhnout na některé oblíbené žonglérské hry jako VolleyClub, Gladiátor nebo Renegade.

Neděle bude ve znamení workshopů a volného žonglování. Obě tělocvičny budou otevřeny do šesti hodin do večera, kdy bude letošní Pražský Žonglérský Marathon ukončen.

Po celý víkend bude k dispozici jedna tělocvična na spaní. Ta bude fungovat hlavně pro lidi s celofestivalovými vstupenkami a mimopražské žongléry. Nezapomeňte si proto s sebou vzít karimatku a spacák.

Vstupné na letošní ročník:

Celý weekend - 250 Kč
Celý weekend předregistrace - 200 Kč
Celý sobotní program - 130 Kč
Pouze sobotní vystoupení – 80 Kč
Nedělní workshopy - 50 Kč

Registrovat předem se můžete na mailu marathon@zongluj.cz . Do předmětu zprávy napište PREDREGISTRACE, do zprávy potom uveďte počet lidí, pro které chcete rezervovat vstup a jejich celá jména. Vstupné se bude vybírat až na místě. V ceně celoweekendové vstupenky je spaní v tělocvičně a snídaně.

Workshopy:


Yufi - Míčky variace a manipulace
Yufi - Another way of excalibur, diabolo
Ondra/Kruhová parabola - Kontaktní žonglování
Tuleň - Základy s poi, roviny
Peetik - Tyč/e
Jardák/Kruhová parabola - Diabolo pro začátečníky
Jardák/Kruhová parabola - Diabolo pro pokročilé
Rejven/Ústav tvořivého žonglování - kontaktní žonglování
Kruhopvá parabola - Passing
Mižu - Siteswaps - Co ta čísla znamenají?
Poutnik - Swing s kuželkama
Cecilka - Hula hop Ondra/Kruhová parabola - flowerstick

Sobotní vystoupení:


Marek THC - poi
Kagu - míčky
Yufi - Žonglování jako pocit a představa
Cecilka - Hula hop
Infinitos - UV show
Jardák - diabolo
LONG VEHICLE CIRCUS - show na chůdách
Mižu - Fokkin nindža
UTŽ - Let them fly show s vlajkami /sk

Pořádá:
fireshow.cz
artprometheus.cz
zongluj.cz

Akci podporují:
Cirqueon
Kruhová Parabola
Wakata
kendama.cz
http://www.ddmp6.cz/
http://fireshow.infinitos.cz

English versionEverybody is invited to attend the second year of Prague Juggling Marathon which will be held from 12th to 14th November 2010. Like as last year the most of programme will take place in Zizkov´s Sokol House.

On Friday 12th November from 20:00 one gym in the Sokol House will be open especialy for visitors out of Prague for store their baggage and later it will serve them for acommodation. So don´t forget your sleepping bags and groundsheets. Friday´s night headline programme is „Freezing Fireshow“ performed in nearby park Parukářka. Take your fire juggling toys, warm clothes and hot tea and join us.

From Saturday morning another gym will be opened and the main programme will take place there – free juggling, workhops and shows for you. Workshops will start at 9 o´clock in the morning with small morning warm-up for everybody and workshops will continue during whole day. Schedule for workshops will be displayed on the spot.

Early evening will start with juggling competitions. First one will be – „Czech Kandaman“ – challenge-cup with prize money 1 000 CZK for the winner. Further competitions will bring to you by zongluj.cz. and you can win voucher to this juggling shop.

After all the competition winners are known, the nigt galashow will start at 20:00. After the galashow the gym will stay opened for those who want to juggle more. There will be place to play some popular juggling games like VolleyClub, Gladiator or Renegade.

Free juggling and workshops will continue on Sunday. Both gyms will be opened till 18:00, when the second Prague Juggling Marathon ends.

Tickets:

Weekend 250 CZK
Saturday´s programme 130 CZK
Saturday´s night show 80 CZK
Sunday´s workshops 50 CZK

Weeked pre-sale 200 CZK (This ticket is available after registration in advanced by email. Email us to marathon@zongluj.cz with subject PREDREGISTRACE. Don ´t forget to write down how many tickects you want and names of all participiants. The price of tickets will be paid on entrance. All weekend ticket contains free accommodation in gym and breakfast.)

TULEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TULEN --- 18:14:52 20.10.2010
PEETIK: myslimže vstupy jsou jednoznačně napsané. bohužel je nemožné sledovat lidi kteří by měli jen páteční vstup, proto jsem od toho upustili.
PEETIK --- 9:58:20 20.10.2010
A když pujdem už v pátek na ten open fire night, bude se platit něco i za to, že tam budeme od pátku?
TULEN --- 22:57:42 23.9.2010
v patek bude open fire night [pokud pocasi da]. Cely program festivalu a pronajem telocvicen je ale az od soboty. pokud by jste chteli priject uz v patek ozvete se mi prosim do posty nebo na mail tulen@fireshow.cz a zajistime dalsi prostor na prespani. jde nam hlavne o pocet osob ktere by to vyuzilo. ze soboty na nedeli bude moznost prespat v telocvicne. tudiz nezapomente karimatky a spacaky s sebou;]