Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://www.stopzevling.cz

Sportovně-Hudební FREE openair v Praze na Černém mostě 25.9.2010 od dopoledních hodin...

STOP ZEVLING 4

 
25.9.2010 - 10:00 - 22:00

Areál ZŠ Vybíralova & Skatepark + Černý mostV sobotu 25.9. od 10:00 se opět rozjede již 4 ročník hudebně-sportovního klání zvaného Stop Zevling, a tak jak tomu bylo i u předchozích ročníků, tak i letos se bude Stop Zevling konat v Praze 14 na Černém mostě, a to opět na dvou místech kde se dělí akce na Sport Jam a Street Jam.Co je SportJam:

Sport Jam se bude konat v areálu místní ZŠ Vybíralova, a jeho program bude takový, že se zde bude odehrávat řada turnajů a dalších sportovních aktivit, bude zde i několik stánků s občerstvením od ŠášaBurger a mnoho míst k osobní relaxaci, bude zde také prostor pro nejmenší děti, kterého se tak jako předchozí ročníky budou hostit ve formě workshopu a jednoduchých sportovních aktivit dobrovolníci z občanského sdružení Jahoda, jenž se stará o různé zájmové kroužky a další aktivity na Praze 14 a především na Černém mostě.V průběhu celého Sport Jamu bude taktéž stálá hudební kulisa, o kterou se budou starat DJs mnoha žánrů a subžánrů. Vystoupí zde DJs:

Vannila (acid-techno), Kodexx (tekk/techno), Miltex (hardtek), ADZi (jungle) a dvojka Tony & Dino (jump-up).
Je jisté, že každý si vybere to své jako zpříjemnění krásného dne venku.

Jakmile se uzavřou všechny turnaje na SportJamu, a vyhlásí se stupně vítězů, všechno dění se přesune na další prostor, který se nachází o pár bloků dále, a to sice na místní Skate-park Černý Most, kde se bude od odpoledních hodin konat druhá část Stop Zevlingu nazvaná Street Jam.Co je StreetJam:

StreetJam bude ve formě relaxu, zábavy, exhibice a hlavně hudby o kterou se postará řada umělců a dobrovolníků, nebude chybět ani parádní čajovna, kino Film 1, stánky s oblečením a doplňky, stolní fotbálky a spousta dalích aktivit vč. občerstvení za lidové ceny !

A co že bude zahrnovat onu hlavní stage, a co zde bude k vidění a slyšení ?

Budou zde především DJs a MC několika stylů, také různí živí umělci, live performance, exhibice a i jedna živá kapela na konec !A kdo to tedy bude ?

Jako DJs vystoupí Z.V.K.P. z crew Poison Apple (drum n bass) a po něm jeho kolega Dj Ozone taktéž člen Poison Apple, tito dva DJs nám zpříjemní drum n bassem hlavní odpolední čas až do 18:00, kdy po nich převezme štafetu zástupce house a electro scény, Dj H2O ze Swazarm soundsystemu, po něm to dále budou Dj Probe (CČM Fellas), který předvede že hudba je hlavně zábava a umění. Po něm se předvedou Dj Yofre s mr. Vernerem jr. a jejich tajnými hosty. Tito umělci nám předvedou unikátní projekt, ve kterém se kombinuje live performance, DJ a nástroje. V tomto podání půjde přesněji o Gramofony, Bubny, Klávesy a Live Jam. Po nich příjemný večer zakončí dvoučlenná hip-hopová partička, která si říká Marat & Lucas. Tito dva umělci kteří společně spolupracují už více jek 4 roky Vás zavedou do vod hiphopu a newschool rapu, a hlavně předvedou unikátní představení které by mělo zaujmout široké spektrum návštěvníků všech věkových vrstev.Kompletní line-up:SportJam!:

10:00 - Dj Vannila (acid-techno)

11:00 - Dj Kodexx (techno, tekno)

12:00 - Dj Miltex (STK sound / hardtek)

13:00 - Dj ADZi (Jungleradical crew / darkside jungle, darkstep)

14:00 - Tony & Dino (dnb / jump-up.cz)

15:00 - Tony & Dino (dnb / jump-up.cz)
Street Jam!:

16:00 - Dj Z.V.K.P. (Poison Apple / DnB)

17:00 - Dj Ozone (Poison Apple / DnB)

18:00 - Dj H2O (Swazarm / electro, breakbeat, house)

19:00 - Dj Probe (CČM Fellas / Rap, funk, breaks)

20:00 - LiveJam! : Dj Yofre (gramofony), mr. Verner jr. (bubny, klávesy) + MCs

21:00 - Marat & Lucas (live rap - Praha)
Poté je v centru Prahy (Palmovka - Klub Touster) pořádána Afterparty (electro, break, dubstep etc.) která je pro všechny zadarmo.

Takže zábava rozhodně nekončí ale pokračuje.Kdo by měl zájem se registrovat do sportovních utkání a vytvořit vlastní team který by bojoval o hlavní ceny, ten má šanci se do 20.9. řádně a závazně registrovat na email:

turnaje@stopzevling.cz , na některý z následujících turnajů a disciplín:Turnaj Petanque

Turnaj ve Fotbalu (4+1)

Turnaj ve Streetballu (2 na 2)

(new) Ženská olympiáda, která zahrnuje:


vyžehlení 3 kapesníků na čas, hod koulí, skok do dálky, 250m běh v žabkách/pantoflích, skládání puzzle na čas, skákání v pytli, a vědomostní kvíz...To by bylo asi tak vše, více informací nejdete na www.stopzevling.cz  a partnerských serverech.

Vstupné je FREE a registrace do turnajů jsou také zadarmo.Takže v sobotu 25.9.2010 dopoledne "Všichni na Čerňák" :)

ADZI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SONJJJA --- 13:11:30 9.9.2010
budu zevlovat v práci jak jinak ;((
FILUS --- 13:09:53 9.9.2010
díky, ale budu někde zevlovat.
MILTEX --- 13:09:11 9.9.2010
No asi teda jo...
ADZI --- 19:17:07 4.9.2010
Jasná jasná :) i tak pozvi všechny svý kámoše co příjdou STK (Miltexe) a všechny ostatní podpořit :) Myslím že 4. SZ se vydaří ještě více jak SZ3 :)

ADZi
THOR_CALYSTERN --- 19:00:08 4.9.2010
To je škoda, že se to kreje s jedněma většíma narozeninama :+/ Ale sleduju, kdyby nevyšly, tak je to jasná volba :+)