Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

24 uživatelů půjde

hledání


Na dub-nových HuLiDech nám zahraje kapela Bug'n'Dub a Royal Hi-Fi sound, takže uslyšíme hodně reggae a (v souladu s názvem měsíce) snad i trochu dubu.

Antidivadelní spolek Marza uvede ve světové premiéře své hodinové představení s názvem "Co vše se může stát roku 2050 aneb Hřbitovů neni nikdy dost", což je to morbidně usměvné komédium ze života neživých na jednom opuštěném hřbitově. Za předvedený výkon se všem kritikům předem omlouváme :-)

V literární části tentokrát představíme dva mladé autory. Jiří Měsíc, kterého někteří budou znát také z jeho působení na hip-hopové scéně pod jménem Red Label, tentokrát přijede na HuLiDi jako autentický básník, dennodenně konfrontovaný s naší podivnou rádobyspokojenou dobou. Dominik Melichar píše prózu i poesii, takže aby byli HuLiDi barvitější, přednese jednu ze svých povídek.

Kapela Bug'n'Dub vznikla v létě roku 2007, kdy se rozpadla dosavadní Kryshpeenova štace Lion Taxi. Dug'n'Dub tvoří pět muzikantů s převážně jazzovými kořeny. Základním stylem jejich hudby je vysoce energické progresivní reggae, které se mísí s prvky dubu, latino, funku nebo d'n'b. Sestavu tvoří: frontman Generál Kryshpeen, Honza 'Humprejz' Šimáček - klávesy a synthy (Švihadlo, Final Vision), Jiří Kynčl - kytara (Final Vision), Matěj Havlíček - base (Fastfood Orchestra, Final Vision, JamiroquaiCZ) a Adam Koller - bubny (Aneta Langerová, Nás všech, JamiroquaiCZ, Jan Budař & Eliščin Band).

Royal Hi-Fi sound vznikl v Praze kolem roku 2004. Tvoří jej selektoři Mighty Lemon a Syncro, kteří se po rozpadu soundu Bashment Pirates rozhodli pokračovat v hraní čistého reggae s jeho původním poselstvím. Jejich selekce se leskne těmi nejlepšími chunes od kořenů reggae až po jeho nejsoučasnější projevy. Royal Hi-Fi jsou aktuálním českým champion soundem, poté co na podzim zvítězili v clashi Proti Všem.

http://bandzone.cz/bugdub

http://www.myspace.com/royalhifi

http://marza.divadlo.sweb.cz

SILVESTRAGON
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PETRPEDROS --- 16:00:33 27.4.2010
Jdu na Antidivadelní spolek Marza.. Moji dobří přátelé...