Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

27 uživatelů půjde

hledání


http://www.pragoffest.cz

Největší pražské setkání příznivců světů fantazie v ČR - fantastiky literární, herní, seriálové, filmové i jiné - sci-fi, fantasy a příbuzné žánry

RPG, DDR, anime a manga, konzolové hry, velká herna deskovek, figurkových a karetních her, literární fantastika a fenomény jako Harry Potter, Star Trek a Star Wars: to je pouze zlomek toho, co vás čeká na festivalu plném zábavy. Filmy, seriály, TV dokumenty, hry a turnaje všeho druhu, soutěže, besedy, přednášky a mnoho dalšího. Pragocon (od roku 1997) nabírá druhý dech a představuje dosud nejbohatší program, rychlé občerstvení a nové služby. Přijeďte do Prahy strávit prodloužený víkend s fantazií a fantastikou a odvezte si spoustu nezapomenutelných a neopakovatelných zážitků. Přihlaste se na místě nebo předem s výhodami. Nečekejte a naplánujte si svůj doslova FANTASTICKÝ ZÁŽITEK už teď!

ORGANIZATOR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SIRLOON --- 23:05:11 24.1.2011
MICHAEL: drzkovat umi kazdej...
ORGANIZATOR --- 9:01:07 12.1.2011
Kdyby to nebylo v mé režii, už by to nejspíš nebylo. V roce 2007 měl Pragocon 1300 účastníků, v roce 2009 jen 600, pod původním vedením. Protože většině účastníků přestala klesající úroveŇ Pragoconu stačit. A v roce 2010 to VF už nechtěl dělat. Klidně se ho zeptej.
Co takhle objektivně zhodnotit program, organizaci a služby? Nebo aspoň napsat, že to je škoda, protože tam tím pádem nebudeš propagovat prodávat knihy? Ovšem ne proto, že bys nemohl, to bys mohl, stačilo by se domluvit.
MICHAEL --- 13:19:56 4.1.2011
To vypadá, že je to i nadále v režii Vaška Pravdy.
Škoda.