Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://klangundkrach.net/

16. 12. v novém studentském klubu K4 v Celetné ulici vystoupí výtvarně-hudební aktivistická skupina Guma Guar, lo-fi elektronický minimalista Head In Body ve společnosti baskytaristky My Sister Is Pregnant a mezi hudebními bloky proběhne projekce dokumentu Jana Hanuše Squat Wars. O chill-out se postará E.O.A. se svou směsicí obskurních hitů z hudební periferie.

GROUPE GUMA GUAR
http://www.myspace.com/groupegumaguar

Umělecko-aktivistická skupina působící v Praze. Od svého založení v roce 2003 se zabývá kritikou systému a ironizováním mediálního světa. Kromě množství výstav a streetartu se také účastní ilegálních freeparties. Hudebně se prezentuje breakcorem, tedy svébytným žánrem elektronické hudby, postaveným na extrémně rychlém beatu, komplikované rytmické a melodické kompozici. Undergroundový hudební styl, jenž vyrůstal z hardcore/punkové komunity dnes již představuje svébytnou hudební formu stojící na pomezí elektroniky, industriálu, IDM či konceptuálního umění.

HEAD IN BODY
http://www.myspace.com/headinbody

Černý kůň pražského vydavatelství KLaNGundKRaCH, jemuž zde loni vyšlo debutové CD (Head in Body, 2008). Ledabylá zvuková produkce, minimalistické prostředky a estetika glitche na něm nabourávají i introvertně-extrovertní hlasovou linku, a dochází k znepokojivému setkání strojového chladu a osobního gesta. Inspirace současnou elektronickou hudbou, především jejími hybridními žánry, se zvláštně doplňuje se zálibou ve falešnosti a masce – od drzosti hrát na playback až po přizvání My Sister Is Pregnant ke striktně osamělému projektu. Head in Body tak po svém naplňuje nepřiznané krédo hudebního izolacionismu – skrývám se, abych byl objeven.


SQUAT WARS (r. Jan Hanuš)
http://2h.bloguje.cz/
Squat Wars je nový krátký dokument Jana Hanuše, který se na ploše sedmadvaceti minut věnuje historii squatingu v Praze. Podrobněji pak ve vzpomínkách obyvatel/ek a archivními materiály představí Miladu, Zenklovku a Ladronku.


16.12.09 20:00 K4 (Celetná 20)
vstup: 60,-
http://www.myspace.com/k4studentsclub

ZERO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZERO --- 17:39:21 17.12.2009
GULDUR: jo ja sem se bavil velice dobre. set GUMA GUAR vs HEAD IN BODY byl luxusni a kdyz pak nastoupil dj E.O.A. tak dosahl vecirek naprostyho orgasmu.
GULDUR --- 3:46:57 17.12.2009
tak to byla akce....večírek ve velkym stylu...kdo nebyl neuvěří...