Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.stutterermusic.com

Folk, Indie, and Post-Punk

Vstup = 80 Kc

Timber Rattle hrajou vlastně folk, ale je v tom něco znepokojivého. Zkuste si představit společný jam Bon Iver s Woven Hand. Dva andělské hlasy se prolínají na pozadí okultního country a výsledkem je křišťálová melancholie mimo čas a prostor. Rozhodně ideální soundtrack pro sychravé podzimní počasí. Tihle kluci z Brooklynu nejsou samozřejmě žádné hvězdy, na turné jedou vlakem, pálené cd si vydávají sami a chtějí si „hlavně pořádně prohlídnout Prahu“. Jejich muzika je prostě jen dost supr a obstojí bez problémů sama o sobě. Což je vlastně nejlepší doporučení.
http://www.myspace.com/timberrattlemusic

:::::::::::::::::::::::::
KITERACER Sólový projekt Kryštofa, který jinak naživo funguje jako polovina Dné. I v tomto případě jde o ambient, byť možná poněkud písničkovějšího ražení. Speciálně na tento koncert pak Kiteracer v doprovodu celé kapely, takže se necháme překvapit…
http://www.myspace.com/kitekacer

:::::::::::::::::::::::::
The Sirens
Zkuste si představit drsného postpunkového baskytaristu, který založil skupinu the Smiths, jak se zamiloval do líbezné a talentované houslistky z Ukrajiny. K tomu si přimyslete rockového zpěváka z New Yorku. Jak to všechno asi může znít? Něco takového jste tedy rozhodně ještě neslyšeli. Bude to odvaz.

About the Stutterer Music Series

The Stutterer Music Series presents music that draws on the diverse styles and influences of the makers of electronic, electro-acoustic, and experimental music. The Brick Bar provides an ideal environment where musicians and audiences can share unique, intimate performances.

ANIMAMVNDI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.