Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


http://crossclub.cz/program-detail/991/

Přijďte se seznámit s fenoménem Live Action Role Play na příkladu postapokalyptické hry PASS.

Program:
20:00 - Přednáška o Live Action Role Playingu (LARP)- určená pro ty, kdo se chtějí s fenoménem LARP seznámit blíže.
21:00 - Reflexe LARPu PASS s promítáním fotek - určená především pro účastníky PASS a zájemce o něj. Kdo proti komu co měl a jak se to nakonec vyvrbilo k nemalému překvapení organizátorů..:)
Postapokalyptická Schizofrenní Symfonie (PASS)

Je zážitkovou hrou z prostředí světa po konci civilizace. Organizátoři vymyslí příběh a zápletku hry, přičemž hráči znají pouze svouji část příběhu a svou postavu, její vztahy s okolím apod. Samotná hra – interaktivní drama, se odehrává v autentickém prostředí rozbořených sovětských vojenských základen. Hráči hrají příběh, podobný klasickým RPG hrám, ale vše je naživo – komunikace, jídlo, boj, spánek, přesuny atd. Hráči jsou nuceni k vzájemné interakci například tím, že do začátku hry dostanou jen vylmi málo jídla a vody a zbytek si musí sehnat během hry.
Organizátoři pro ně připraví nejen zápletky, ale i scény, které shají od šamanských rituálů a obětí až po bombardování z orbitální dráhy.
Cílem hry je vytvořit de facto virtuální realitu – schizofrenní symfonii jednotlivých hráčů, jejich postav a herního prostředí. Hráči mohou lhát, podádět, krást, zabíjet, obchodovat s lidmi a podobně. To v rámci předem dohodnutých pravidel. Z této symfonie si pak odnesou zážitky – kdy se vám v normálním životě stane, že prcháte před vrahy z restaurace oknem a ještě si cpete zbytek jídla do úst, protože to je první a poslední vaše jídlo za celý víkend?
Pokud vás fenomén LARP zaujal nebo pokud se chcete dozvědět více o posledním ročníku, který proběhl ve dnech 25.-28.9.2009 přijďte…

Na dolní stagei možnost odreagování při world music již tradičně v režii Afro-nomad sound systemu: http://www.mys­pace.com/afro­nomadsound.

MARTUSAK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PSYLA --- 20:07:19 26.10.2009
ona je to sobota tak to nemuzu kua drat
FABE --- 19:52:50 26.10.2009
dik za pozvani, ale budu muset byt o vikendu v Liberci, i kdyz plan byl uplne jinej...