Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

60 uživatelů půjde

hledání


8. Music & Juggling Festival
29.8.2009 Ostrava !!!

Areál Hornického muzea Landek Ostrava !!!

Cyberfire presents 8. Music & Juggling Festival Ostrava!

Music & Juggling Festival se v osmém pokračování opět vrací do Ostravy! V sobotu 29.8.2009 v 12h opět začne dvacetičtyřhodinový maraton workshopů, performancí, soutěží a hlavně hudby pod širým nebem. Tentokrát vše proběhne ve vyloženě exkluzivní lokalitě areálu Hornického muzea Landek (http://www.muzeumokd.cz) za padesát korun vstupného a malým dárkem u vstupu!

Stagí bude sedm a to ve složení: Skateshop.cz Dnb stage, Helax 93.7 Oldschool Stage, Growshop Reggae stage, Psytrance Šapito Stage, Tekno stage, Performance stage a Art Stage! V areálu taky natrefíte na vychytané dekorace, deset klasických barů, Space bar, stánky z jídlem, Growshop shop, Skateshop.cz shop a Lxrova.cz vinyl&wear shop.


Na Performance stage se můžete těšit na performance skupin Agripa z Hradce nad Moravicí a Cyberfire Ostrava a na soutěž v žonglování ze třemi předměty o hodnotné ceny! Registrace do soutěže je možná do 16h.

Dále bude na místě zajímavá Art Stage, kde bude probíhat Free art/DIY workshop
ostravských umělců a prezentace historie festivalu.


Music & Juggling Festival se v osmém pokračování opět vrací do Ostravy,již tuto sobotu 29.8.09 na tuto akci Vás zve více než 50djs a performerů z celé republiky! Line up na víkend níže. K dokonalé pohodě už jen teplé a slunečné počasí.
Dále prosíme všechny hosty aby respektovali areál kulturní památky hornického muzea Landek, chtěli bychom se na toto místo s žonglfestem vrátit i za rok

Děkujem Cyberfire teaminfo cyberfire@zulu.cz

NEXU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LIQUIDFREAK --- 10:18:45 26.8.2009
Televizni vystoupeni mne tak nadchlo ze sit o nemuzu nechat ujit :-D