Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


Další Smash! je tu. Máme prázdniny, všichni postupně dovolenkujeme, takže jsme si odpustili velké haló okolo, ale na místě bude zase tradiční mejdan. Horní stage bude ve pestrých rytmů všech možných charakteristik. Za lámané bude kopat DJ Ingtzi, který si sem odskočil ze slunné Floridy a předvede něco ze zaoceánského controllerismu. Rovné beaty reprezentuje Tossit a mezi nimi budou kličkovat Mašiňáci. Na konec se z dolní stage připoji i Joshek a pojede se dokud budou vaše síly stačit. PS: Cross žádná vichřice nezboří.

Ingtzi (aka DJ Ing) je kulturní hybrid, který momentálně přebývá v Praze. Poprvé se objevuje v malých klubech na místní scéně v roce 2005. Jeho současný styl je ovlivněn spoluprací s DJem a producentem Sugarpillem (http://www.sugarpillmusic.com/). K akustickému zvuku přidává glitch a masívní basu, ale hybridita stále zůstává klíčová. Jako správní geek Ingtzi definuje svůj styl způsobem, jakým manipuluje se zvukem (controllerism), než že by se vymezoval žánrově. Na jaře hrál jako předskokan Spank Rock.

Tossit je majitel pražského obchodu s deskami Sirisu Smart Sounds. Odhaduje, že hraje okolo 10-15 let, pohybuje se po scénách v Německu, Holdansku, Belgii, Rakousku, Itálii, ale místo světel reflektorů hledá místo v pozadí. Dokáže zahrát vše od dnb až po minimal, uší má otevřené, jen s vyšším věkem hledá lehce nižší tempo.

Joshek si nepřipravil žádný speciální set. Nebude se pohybovat ve vodách deep/progressive/tech-house. Během setu nebude používat Ableton ani speciálná mixpult, a kdyby jo, tak to stejně nikdo nepozná. Jeho momentalní top 10 je pěkna rychta. Do Crossu přijede MHD a fanouškům nic vzkázat nechce! DJing at its best.

Machine Funck mají rádi pestrost; experimentálnější polohy stihnou už ve čtvrtek, na Smash můžete čekat mejdanovou muziku všech stylů a ze všech koutů světa, bez závanu kýče, nudy a opakování se. Abu s Nailerem jsou několik let důkazem toho, že se není nutné zaměřovat jen na jeden styl. Připravit se můžete třeba drobnou masáží (machinefunck.info/masaz) nebo pořádnou basovou náloží (http://www.radio1.cz/basstrap).

Prager Lager - Tyto dva ultimátní selectory, pohrobky defekt sound systemu, tavící pravidelně fanoušky svými electro sety, většinou ve speciálních kostýmech, můžete možná znát z alternativních filmů Šatna 1 a 2 nebo Příběh raní demence. V obou Šatnách si zahráli hlavní roli a napsali k těmto neznámým kasovním trhákům hudbu. To co o nich české publikum zatím ví, je zrnko toho, co se o nich v budoucnu ještě dozví...

NAILER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BROTHER --- 15:55:04 17.7.2009
druga :)