Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

38 uživatelů půjde

hledání


Jen stát a přihlížet, jestli "to daj" už nestačí! Svolávám všechny příznivce Crossu a kultury v ČR, pojďme je podpořit, jak jen to jde!

Zdravím,
půjdu přímo k věci...
tenhle divný rok už si vybral hodně obětí všeho druhu, a JESTLI OKAMŽITĚ NEZASÁHNEME, NAŠE MILOVANÉ MÍSTO V PRAZE – CROSS CLUB – SE MŮŽE STÁT JEDNOU Z NICH !!!Po všech těch opatřeních, která se zavádějí u nás i jinde ve světě, je celkem veliká pravděpodobnost, že 20 let tvrdé práce a snahy neskutečně otevřených a skvělých lidí, šéfa Crossu Lorenza, Niny a dalších členů týmu, přijde nazmar. A s tím i naše denodenní nášupy hudby, kultury a zábavy všeho druhu, kina, vzdělávání a inspirace, kouzelných setkání, nových životních zkušeností, skvělého jídla a pití, smíchu a odpočinku, toho všeho pod jednou střechou (a na zahradě a terase).

Není divu, že Cross Club se před nějakou dobou dostal mezi 10 nejlepších klubů v celém širém světě. Je to totiž rodina, je to druhý domov. A to nejen pro mě, ale pro tisíce lidí, které jsem na své životní cestě potkala.

Všichni doufáme, že se jednoho dne probudíme z tohohle zvláštního kolektivního snu (noční můry?) a že se budeme moci navrátit k těm mnoha aktivitám a malým radostem, do míst, kam už leta rádi chodíme.
Dokážete si to představit? Svět, ve kterém neexistuje Cross Club a náš Lorenzo aka Kenzo v něm? JÁ NE A PŘEDSTAVOVAT SI TO ODMÍTÁM! JESTLI SE TO MÁ STÁT, TAK NE KVŮLI COVIDU!

Mockrát vás prosím, apeluji na všechny umělce, kteří kdy v tomhle úžasném klubu vystoupili nebo by v budoucnu rádi přijeli, na promotéry, kteří s Crossem spolupracovali, na všechny lidi, co mají rádi kulturu a umění v jejich různých podobách a kdo se rádi setkávají na místech otevřených všem.
Apeluji na vás na všechny, co Cross milujete tak jako já a chcete, abychom se tam v budoucnu mohli opět setkávat, POJĎME SE SEMKNOUT A POMOCI CROSSU SE DOSTAT PŘES TĚCH NĚKOLIK NEJISTÝCH ZIMNÍCH MĚSÍCŮ!

Jen než na nás opět zasvítí slunce a Cross bude moci otevřít svoje brány v celé jejich kráse...

Může to znít jako klišé, ale věřím, že společně to zvládneme!

Cross Club má založený účet na Darujme.cz, ale vybrané peníze bohužel ani zdaleka nestačí na pokrytí základních finančních potřeb tak komplexního a velkého klubu.

Prosím, pojďme dát hlavy dohromady TADY A TEĎ, pojďme najít další způsoby, jak získat více finančních prostředků pro Lorenza, aby mohl zaplatit vše potřebné a své zaměstnance.
Cross za ta léta podpořil tolik zajímavých projektů, tolik dobra... teď je ten správný čas ukázat jim, že jsme na to nezapomněli.
PRO NÁS PRO VŠECHNY!


Z celého srdce

dlouholetá příznivkyně
Dasha Fyah

][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][
Cross Club Website
][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][ ][

DASHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DASHA --- 16:18:54 2.10.2020
Odkaz na FB udalost, kde uz probiha brainstorming
https://www.facebook.com/events/671907757076675