Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

29 uživatelů půjde

hledání


8. Anarchistický festival knihy - (zrušeno)

https://anarchistbookfair.cz/ // https://radar.squat.net/cs/event/prague/sale/2020-05-16/8-anarchisticky-festival-knihy

ŘÍJNOVÝ ANARCHISTICKÝ FESTIVAL KNIHY SE PŘESOUVÁ VEN - bude OPEN AIR

Vzhledem k nepříznivě se vyvíjející situaci kolem pandemie COVID-19, kterou nebereme na lehkou váhu, se akce PŘESOUVÁ na VENKOVNÍ prostranství, před holešovický Cross Club.
BUDE JEDNODENNÍ. Tedy jen v sobotu. Za dodržení maximálních možných hygienických opatření.

Stále ještě plánujeme, že akce proběhne v omezeném rozsahu, tedy se stánky s knihami, ziny, časopisy, nášivkami, triky apod. Jestli bude v osekané podobě i přednáškový program uvidíme podle vývoje pandemie... a počasí.
Děkujeme cross][clubu za vstřícnost, že nám poskytl venkovní prostranství, kde by mohl festival proběhnout i za dodržování bezpečného "social distancing".
Nejsme ovce, ale anarchismus vždycky byl a je o vzájemnosti, takže prosíme roušky sebou, dezinfekci zajistíme my a rebelii si necháme pro kapitalismus a stát.

Vzhledem k tomu, že se situace neustále mění, tak sledujte web a informace sdílejte mezi sebou. Díky.

SALE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SALE --- 12:53:09 13.10.2020
Letošní bookfair se ruší. Uvidíme se v květnu 2021

Vzhledem k nepříznivě se vyvíjející pandemii COVID 19 nám nepřijde odpovědné a smysluplné dělat Anarchistický knižní festival, byť v osekané podobě. Bez ohledu na to s jakými omezeními přijde vláda, jsme se tak rozhodli letošní "bookfair" zrušit. Uvidíme se v květnu 2021.

To však neznamená, že bychom zaháleli. Čtyři bedny knih z Active Distribution sice nebudou k dostání na "bookfairu", ale budete se mít možnost pro ně stavit v družstevním obchůdku Roleta 39 na pražském Žižkově. Pro mimopražské připravuje Roleta 39 také e-shop. V Roletě je a bude k dostání také celá řada zinů a knížek od nakladatelů, kteří by byli na bookfairu.

Nakladatelství Neklid i Anarchistická federace připravují řadu knih, o kterých vám také na našich sociálních sítích dáme vědět. Tak nás sledujte, kupujte si knížky, protože tím podpoříte radikální nakladatele, družstvo nebo i naší distribuci.
A ČTĚTE. „Lockdownu“ můžeme využít k tomu, že se vyzbrojíme politickou imaginací, kterou budeme potřebovat v dalším kolektivním úsilí o sociální změny.
SGNLR --- 9:16:52 7.10.2020
super vizual!