Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

31 uživatelů půjde

hledání


Sraz hudebníků a fireshow – Dívčí hrady

★ TRIBO FUEGO ★


leták: SMERIES; text: V3S

PRVNÍ JARNÍ SRAZ TRIBO FUEGO

Letošní, poněkud opožděný, start sezóny neproběhne standardně na Parukářce, ale na Dívčích hradech...
Toto místo v mnohém z nás vyvolá vzpomínku na Jiráskovy Staré pověsti české. Jak to opravdu bylo se Šárkou, Ctiradem a Vlastou, už se asi těžko dozvíme, z hradu se nedochovaly žádné zříceniny. Příběh připomínající antické Amazonky se od Kosmase, přes Dalimila až po Jiráska značně měnil. Naštěstí my na srazech žádný boj o nadřazenost jednoho z pohlaví vést nemusíme. Zajímavá je i mladší historie tohoto místa. Francouzský inženýr a paleontolog Joachim Barrande zde údajně našel první české zkameněliny, jejichž výzkumem se stal celosvětově známým. Po okraji kopce se můžete přes několik vyhlídek dostat až k vrchu Děvín a Hlubočepským plotnám, které se dají využít i ke sportovnímu lezení, a dále do Prokopského údolí, což je další oblíbené místo našich srazů.

Doufáme, že nám všem tanec ohňů a zvuk bubnů vykouzlí úsměv na tváři a klid v duši. A takový bude i celý zbytek sezóny 2020! :)

Prosíme účastníky o alespoň základní principy společného fungování a respekt k místu. Tzn. uklízejte odpadky a chovejte se jako lidi. Při případné návštěvě PČR nevyvolávejte zbytečné konflikty.

Dále, prosíme, berte v úvahu, že i nadále platí bezpečnostní opatření. Používejte roušky, dodržujte předepsané rozestupy a obecná hygienická pravidla. Pro případ potřeby bude na místě k dispozici desinfekce anti-Covid.

Mapa

Tribo Fuego
Facebook Event

MOSQUIT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DOKUZONTA --- 1:24:39 29.5.2020
Tribo Fuego začalo sezonu 2020
http://www.youtube.com/watch?v=8THu7EJA4Ls