Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Shintaido soustředění v Dobřívě - NOVÝ TERMÍN

Objevte půvab japonského cvičení shintaido (čti šintajdó). Tři dny komplexního cvičení, které zlepšuje koordinaci, odbourává stres a uvolňuje mysl.

Vhodné pro začátečníky i rodiny s dětmi.

Termín: 9. 10. - 11. 10. 2020 

Cvičíme v Dobřívě u Rokycan, vstupní bráně do krásné přírody brdské chráněné krajinné oblasti.

Základní cena 2600,- zahrnuje ubytování, výuku a lehkou snídani.
Pro více informací o soustředění, registraci, ubytování, cvičení i možnostech slev najdete na našich webových stránkách.

Ubytování nabízíme v třílůžkových pokojích příjemné turistické ubytovny v těsné blízkosti dobřívské tělocvičny. V budově ubytovny je dětský koutek a dispozice pokojů nabízí dostatečné soukromí i pro rodiny s dětmi. 

Počet míst je omezený, proto se registrujte na našem webu.

Událost můžete také sledovat na Facebooku.


Shintaido je moderní forma celostního cvičení zahrnující prvky bojového umění, meditace a rozvíjení osobního projevu. Inspirace klasickým bojovým uměním dává pohybovým sestavám shintaida jejich jedinečnou tvář -  vyznačují se prací s vlastní silou, protažením těla a uvolněným hlasovým projevem. Shintaido rozvíjí schopnost soustředění, koordinaci pohybu a pomáhá uvolnit mysl od stresu. O tom, co shintaido vlastně je, se můžeme dozvědět v krátkém dokumentárním videu, které vzniklo ve spolupráci s americkou asociací shintaido. 

ART_OF_CAN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.