Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


Petr Dobrozemák-reklama aneb kdo mi dodělá kuchyň?

Ahoj všem. Činím poslední pokus dostat z Petra, co mi dluží, bez soudu a ČOIky.

V září 2019 jsme se s Petrem DOBROZEMÁKem domluvili, že mi udělá kuchyň. Udělal a poslal mi kalkulaci materiálu na 14.630 Kč (včetně pracovní desky "buk spára" za 3.506 Kč, oleje atd.), nakreslil model kuchyně na PC, řekl si za práci 170 kč na hodinu. 

Na dotaz, jak dlouho mu bude trvat udělat kuchyň, tehdy ještě včetně skříně a stolu, napsal cca 30 - 35 hod. Ještě jsem se opakovaně tázala přes messenger, zda si opravdu za tím stojí a na to mě utvrdil, že to má fakt v ruce, že za tři dny to má hotové

Když jsem viděla, že termín do 1.11. 2019 nesplní ani u kuchyně - Petr s jeho známým Štěpánem Burdíkem mi totiž od půlky srpna opravovali víc věcí na chatě po předchozím řemeslníku - což v té době mělo být dávno hotové taky - od objednání skříně a stolu jsem odstoupila. 

Po šesti měsících mám pracovní desku (z borovice nebo smrku místo buku, prý nevydrží ani rok) na 8 hranolkách (nejspíš smrkových) se dvěma přepážkami.

Naposledy sliboval, že kuchyň dle plánku dodělá 1. února 2020, dokonce posílal fotky zhotoveného torza kuchyňských skříněk.

Oslovila jsem architekta na odhad a práce a materiálu včetně dopravy, návrhů, měření apod. Cena, co si nechal zaplatit za kuchyň včetně práce 33 hod. je 20.240 Kč, zbývá aby nahradil nejmíň 13.346 Kč, když se obejdeme bez nákladů na uplatnění nároku, soudní poplatky, škody, že jsem už xměsíců měla mít funkční kuchyň apod.


Petře, prober se laskavě a vrať mi peníze, potřebuju dodělat tu kuchyň. Jestli budu muset platit ještě soudy a žalovat inspekci, je to jen Tvá volba. já se po dobrým snažím dost vytrvale.

NEENA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NIGHTPHUNK --- 14:44:52 25.2.2020
NEENA: Nedávno se tu tenhle nezmar propíral protože někoho podělal o techniku (tušim gramce?). Hold některý individua se nemění. Držim palce a přeju pevný nervy ;)
NEENA --- 10:13:48 24.2.2020
tak Petr se ozval, že nestíhá. Že prý ho to také "sere". Tak nepolitovala jsem ho, to zas ne ,)

doufám, že vrátí peníze bez soudů, kdyžtak to tenhle týden rozjedu. trpělivost došla. díky všem za účast, jakoukoli.

třeba díky téhle události najdu někoho, kdo to vážně dodělá - kalkulace od Petra a návrhy, jak to mělo vypadat a jak to vypadá teď zde https://magda.rajce.idnes.cz/kuchyn/

Dík a solidní práci v termínu zdar
INXS --- 17:05:43 22.2.2020
Ulice Slibotechna :-D