Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Žižkovská noc na Klinice - Punková Žižkovská Noc

Hardcore, punk i metal vždy patřily k nezávislé kultuře. A kde jinde by taková kultura našla své útočiště, než právě ve squatu?

Hardcore, punk i metal vždy patřily k nezávislé kultuře. A kde jinde by taková kultura našla své útočiště, než právě ve squatu? Žižkovská Noc 2018 - multižánrový festival proběhne opět na Klinice, která přes tři roky nabízí alternativu ke všem komerčním klubům a je jasným důkazem, že umění, kultura ani subkulturní identita nemusí být vždy ve vleku komerčních a tržních pravidel. Vstupné na celý festival - 250 Kč - jeden den // 500 Kč - tři dny ALE - vstup na Kliniku v rámci Žižkovské Noci jako vždy je doporučený - budeme rádi za 150-250 Kč, aby kapely mohly dostat cestovné. Samo sebou pustíme každého za jakýkoliv příspěvek.
PÁTEK 23.3 - Punková Žižkovská Noc - Vision Days, Přísun Povolen - KŘEST CD → VISION DAYS - punk-ska → Přísun Povolen - punk rock - KŘEST CD → Gfrast - hardcore punk Rakousko → Dilemma in cinema - punk rock → L 159 - punk rock → RozHudA - punk rock → Papyňák - punk rock

BELZEBUB1936
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.