Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Žižkovská noc na Klinice- crust/hardcore/folk punk

Hardcore, punk i metal vždy patřily k nezávislé kultuře. A kde jinde by taková kultura našla své útočiště, než právě ve squatu?

Hardcore, punk i metal vždy patřily k nezávislé kultuře. A kde jinde by taková kultura našla své útočiště, než právě ve squatu? Žižkovská Noc 2018 - multižánrový festival proběhne opět na Klinice, která přes tři roky nabízí alternativu ke všem komerčním klubům a je jasným důkazem, že umění, kultura ani subkulturní identita nemusí být vždy ve vleku komerčních a tržních pravidel. Vstupné na celý festival - 250 Kč - jeden den // 500 Kč - tři dny ALE - vstup na Kliniku v rámci Žižkovské Noci jako vždy je doporučený - budeme rádi za 150-250 Kč, aby kapely mohly dostat cestovné. Samo sebou pustíme každého za jakýkoliv příspěvek.
ČTVRTEK 22.3 crust/hardcore/folk punk → Hibakusha - legendární crust/grind → Fasteratu - crust punk → VOH hc/punk - crust/hardcore → Kunta Kinte band - fast hardcore → Rožava - crust/hardcore 1url.cz/1tP9c → Inspiratio - squaterský rokenrol 1url.cz/BtP9Y → Dáša Fon Fľaša /akustik punk/ - Slovensko → Hulit Bullet - folk punk Izrael → Baty Von Janov - folk punk 1url.cz/NtP9P → Samotár - crust folk Slovensko 1url.cz/JtP9X

BELZEBUB1936
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TROJKA --- 11:05:13 17.9.2020
. .kééž by to opravdu bylooo. .