Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


This Friday's drum/music circle will be held in the Salesiani youth center in Kobylisy. Any acoustic instruments are welcome.

18:30-21:00

Pokud můžete, přineste si vlastní nástroje.  Vítáni jsou i začátečníci.
Bring your own instruments if you can - there will be an assortment of small percussion instruments available in any case. Beginners are welcome.

Free admission. Vstup zdarma.

Duraz je na hudbu, skupinové vědomí, naslouchání.
The emphasis is on the music, group consciousness, listening.

Pojd'te kdykoliv. Come and go anytime. Prosím, zadne zviře. Please, no pets.

Salesiánské středisko mládeže
Klubovna Goldka
Kobyliské náměstí 640/11, 182 00 Praha
Telefon recepce/reception desk phone: 283029111

Mapy:
https://en.mapy.cz/zakladni?x=14.4516848&y=50.1233938&z=17&source=addr&id=9017522

Vstup do budovy je jen několik metrů od východu z metra Kobylisy. Snadno se zorientujete podle směrových tabulí v metru.
There is a metro exit that is just a few meters from the entrance to the building. It is easy to find if you follow the signs.

Popis cesty z nástupiště metra Kobylisy: Vyjeďte eskalátorem na jihozápadní straně nástupiště (Kobyliské náměstí). Jděte podle směrových cedulí "Salesiánské centrum", vyjdete schody a napravo uvidíte budovu střediska. U vstupu do budovy je velká mapa. Běžte na recepci. Pak pokračujte na konec vstupní haly, sejděte schody napravo (jedno patro) a Klubovna Goldka bude po vaší pravé ruce.

Directions from Kobylisy metro platform: Take the escalator on the southwest end (Kobyliské náměstí). Follow signs for "Salesiánské centrum", and look right at the top of the stairs, and you will see the building on the right. There is a good map in front. Go to the reception desk inside the main entrance, which is around the corner to the right. Go straight to the end of the hall. Take stairs, which are on the right, down one floor to Klubovna Goldka on the right.

Můžete se samozřejmě zeptat recepční anebo zavolat na číslo recepce uvedené výše.
You can ask for directions at the reception desk, and you can also call the desk (see above).

Parkování: Středisko má vlastní parkoviště, kde je možné parkovat zdarma. Dostanete se na něj z ulice Pod Kynclovkou. Parkoviště se zavírá ve 22 hod.
Parking: there is a free private parking lot for the center, which you can enter from Pod Kynclovku street. The parking lot closes at 22:00.

PLAY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.