Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


Na pozvání Peeni Walli Sound Crew dorazí 18.11. do pražské akropole partička mezinárodních Mc's se svým podmanivým mixem Hip Hop a Reggae vibes.

***FOR ENGLISH SCROLL DOWN***

Peeni Walli Sound pozval na sobotu 18. listopadu do pražského Paláce Akropolis čtyřčlenné reggae/hip-hopové uskupení PON DI CORNER, které má sice základnu na Maltě, ale svojí povahou je veskrze mezinárodní.

http://www.pondicorner.com/

Parta jménem Pon Di Corner vznikla jedné propité noci na Maltě. Na jednom rohu se náhodou potkali Pupachile (Francie/Chile), Positive Rebel (Sicílie), Mehding (Franice/Tunisko) a Ingenio (Venezuela), začali dávat beatbox a do něj freestyle, dokud policie pouliční shromáždění nerozpustila. Krátce po prvním setkání založili domácí studio Island Flavour a začátkem roku 2015 vypustili singl “Vibration Positiva”. V ulicích Malty natočili první videoklip k songu “La Rue” a krátce nato na Sicílii další klip k písni “Escucha Bien“.

https://www.youtube.com/watch?v=AEMcoEUMIAs

Pon Di Corner staví na unikátní synergii čtyř talentovaných vokalistů, kteří kombinují chytlavé reggae nápěvy s dynamickou rapovou flow. V dubnu letošního roku vydali své první album One World, na kterém hostuje několik zahraničních zpěváků. Osmnáct tracků se nese v různých stylech a ve čtyřech jazycích – francouzštině, italštině, španělštině a angličtině. Pon Di Corner jsou vskutku “International”, jak zní i název jedné z tunes na debutové desce.

https://www.youtube.com/watch?v=ItQY3EW2hRI

Domácí support zajistí Peeni Walli Sound Crew a MCs Junior Smile a Ryhha. Po koncertě bude následovat afterparty na Divadelním baru až do brzkých ranních hodin, kde kromě Peeni Walli vystoupí i DJs BeLights (Reggae Rajahs, MT) a Truth Seeker z Itálie. Vstup je v předprodeji za 200 korun českých: https://goout.net/cs/umelci/pon-di-corner/wnawf/


***ENGLISH***

When Pon Di Corner hit the stage, they give you a mix vibes of Reggae with Pupachile(France/Chile), Positive Rebel(Sicily) and a Rap flow with Mehding(France/Tunisia) & Ingenio(Venezuela). The Reggae & Hip-Hop collective was founded on a night out drinking in Malta. By coincidence they met in a corner and started beatboxing and freestyling until police had to cut them down.

Through that meeting, they set up a home studio (Island Flavour) and released their first single "Vibration positiva" in the beginning of the year 2015. Since that they released the music videos "La Rue" from the streets in Malta and "Escucha bien" as a result of the first show in Sicily.

They are launching their first album called "One World" April,20th 2017 with nice guest artists. 18 tracks combining different flow.
The essence of Pon Di Corner is the connection between the members. They combine Reggae melody adding on top of that Rap flows.

On Saturday November 18th they'll perform in Palac Akropolis (Prague, CZ) together with Peeni Walli Sound Crew and MCs Ryhha & Junior Smile. Dancehall/reggae/jungle Afterparty with DJs BeLights (Reggae Rajahs, MT) and Truth Seeker (IT). Presale tickets for 200 CZK: https://goout.net/cs/umelci/pon-di-corner/wnawf/

MAESTRO_MLK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WYNDMYLL_238 --- 18:27:08 4.11.2017
Pon Di Corner (Malta) - PROMO VIDEO for Prague
http://www.youtube.com/watch?v=16CGJQwzflM
WYNDMYLL_238 --- 5:32:59 2.11.2017
tady je čerstvě komplet k poslechu debutové album PDC

Pon Di Corner - YouTube
https://www.youtube.com/channel/UC_iLBqZgC_gDCP4VxbPF4HQ/