Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Městská hra - Encounter - Den lišky

Nová Encounter hra - 27.5. 17 - 02 hod. Urbex, adrenalin a postapo! Finální termín městské adrenalinové hry. Jestli chcete o Encouteru vědět víc, napi

http://prague.en.cx/Administration/Games/GameEditor.aspx?gid=56439


Píše se rok 2184. Na Zemi se před několika lety objevil virus, způsobující pomrdanici jako ve filmu. Podle oficiálních zdrojů tento virus vyvinula a rozšířila teroristická skupina známá jako Bratrstvo liščí pracky. Tato organizace usiluje o zničení světa jak ho známe: Chce zničit civilizaci, vše co lidstvo vybudovalo a chce zničit i vás, vaše životy a vaše rodiny. Až zlikvidují současné uspořádání a všechny co tomu brání, chtějí začít budovat nový řád podle svých zvrhlých neomarxistických pravidel. Jakoby klasika. Pomocí viru, který začaly šířit všudypřítomné a mnohdy zdomácnělé lišky, se jim podařilo nakazit a vyhladit většinu obyvatel planety. Zbytek populace se koncentruje v uzavřených komunitách v přísné karanténě a prostřednictvím globální aliance, spojující majoritu přežívajících, se snaží s Bratrstvem bojovat. V čele tohoto boje stojí organizace známá jako Foxhunter, která hledá a likviduje doupata, laboratoře a další základny Bratrstva liščí pracky, které mezitím pokračuje v kultivaci a rozšiřování viru a likvidaci lidstva.

Přidejte se k záchraně lidstva a zničte Bratrstvo! Přihlaste se do výsadkového týmu Foxhunter, najděte je a zlikvidujte! Jen tak lze zachránit naši civilizaci a moderní svět!

Povinná výbava:
Tým 3-5 lidí.
Registrace členů týmu v systému Encounter (tento web).
Znalost Pravidel.
Auto (jedno na tým), plná nádrž.
Chytré telefony s aplikací Google Maps, dobíječky. Bez chytrého telefonu nelze postupovat hrou!
Slušná čelovka / baterka pro každého člena týmu + náhradní baterky. Ve hře bude několik lokací, kde je pohyb bez dobrého světla nebezpečný!
Pevná obuv - občas bude potřeba něco přelézt, prolézt zabordeleným prostorem apod.
Oblečení do deště, zimy, nepohody.
Doporučená výbava:
Rukavice - nejsou určitě nutné, ale nezaserete si tolik ruce :)
Zrcátko - může přijít vhod při prohledávání některých lokací.
Sraz: 17:00, parkoviště před Lidlem - K Barrandovu 1139/3
Poplatek za tým: 1000 Kč
Minimální počet týmů: 5

KACZER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.