Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

42 uživatelů půjde

hledání


Zveme Vás všechny dobré lidi, co rádi tančí zima nezima, mokro nemokro, den či noc, hlava nehlava na Zimní psytrance open-air!Nad kopci se smrákalo. Tmavomodrá paní Noc pomalu vjížděla ve svém kočáře do lesů v údolí. Mezi vysokými smrky se vzhůru k nebi vinul sotva znatelný proužek dýmu. Vycházel z malého ohniště obloženého kameny. Nad řeřavými uhlíky v měděném kotlíku líně probublávaly listy svaté byliny. Zapraskalo jedno z polen, plameny vytryskly do výše, aby ozářily několik lidských tváří a za nimi obrysy kruhových stanů.
"Bohužel. Musíme z tohoto místa odejít," řekl vousatý muž. Otočil se po dalších tvářích a na zádech se mu zhoupl svazek dredů. "Čarodějové z místního kmene pohněvali duchy těchto kopců a ti si nepřejí, abychom pokračovali v zaklínání na tomto místě." Vousatý muž se odmlčel. Pak pokračoval: "Co je ovšem horší, místní kouzelníci povolali na pomoc své špióny. Jejich úkolem je následovat nás kamkoliv půjdeme, a pokud se někde usadíme, rušit naši práci. Místní vědí, že musíme pokračovat v kouzlení, a chtějí nám v tom zabránit za každou cenu."
V tu chvíli si vzal slovo muž s usměvavou kulatou tváří a živýma očkama. Promnul si knír, šibalsky se usmál a spustil: "Odejdeme v noci. Pod rouškou tmy se vyplížíme s lesním stínem a spolu s ranní mlhou budeme daleko z dosahu špiónů. Místo ovšem musí zůstat tajné, aby se o něm nedozvěděli případní zvědové. Již jednou jsme našli po úmorné cestě dobré místo. Znovu musíme pobídnout mezky a koně a odejít."
"Kam ale půjdeme?" zeptala se jedna z žen stojících u ohně.
Krátkovlasý muž s brýlemi, který ležérně pokuřoval cigaretu, se na ženu podíval, rozhlédl se po ostatních, vstal, rozpřáhl ruce a povídá: "Včera ve snu jsem putoval na místo, které bylo svou energií jako žádné jiné. Viděl jsem nás tančit kolem ohně, popíjet lahodné nápoje a radovat se a oslavovat až do východu slunce."
Muž s knírkem opět a rázně promluvil: "Sbalte si věci a připravte stany k naložení. S tmou jsme připraveni a vyrážíme."

❄❄❄❄❄

V neproniknutelné tmě, tu a tam ozářené vzdáleným pobliknutím oranžového světla, se začaly pozvolna rýsovat obrysy okolí. Jen sotva znatelně šlo spatřit dvě postavy kráčející vytrvale krajinou, bez hlesu, bez otočení hlavy...
... "Tak uvidíme jak dneska, jestli opět budeme čekat co dál..." prohodila jedna z postav stojící u pohasínajícího ohně. Okolní světlo dostávalo tu a tam modrý odlesk, les se s občasným zabrebentěním nebo písknutím probouzel.
"Dneska je to nějaký tuhý..." zamumlal kníratý sympaťák a bezděky prohrábnul led na okraji stanového plátna jedné z jurt. Podíval se na okolní postavy, zvedl se, ale záhy se rozpomněl, že mu následky nedávné výpravy neumožní vztyčit se bez pomoci. Natáhl se pro dvě hole a vstal. Udělal nazdařbůh pár kroků po tábořišti, pátravě se zadíval na okraj lesa, náhle se otočil a již mnohem radostněji zvolal: "No tak jsme se přece dočkali, milánkové! Předvoj je zpátky."
...
"Cesta je daleká, ale místo má dobrou energii. Snad se nám podaří vyjít zadobře s místními stařešiny, jinak je vše připraveno na cestu." Brýlatý muž domluvil, usmál se a potom levou rukou odtrhl přečnívající zbytek papírku od právě ubalené cigarety. Odtržený kousek hbitě zapálil zapalovačem a vyhodil do vzduchu tak, že se změnil v pomalu padající ohnivou kuličku, která za pár vteřin pohasla.
"My vyrazíme napřed a budeme vás ostatní čekat v rozestavěném táboře." řekl rozhodně vousatý muž s dready. "Těšíme se na setkání. Bude-li tuhý mráz, nezapomeňte na muly naložit i brusle," poznamenal s šibalským úsměvem.

❄❄❄❄❄

TÁBOR:

Tábořiště je vybaveno jurtou s čajovnou a barem - svoje zásoby alkoholu můžete nechat doma a podpořit základní kmenové zřízení! Je to místo zábavy, odpočinku a všeobecného veselí. Z nápojů můžete očekávat čaje a nečaje všeho druhu, srdečné domácí pálenky, vřelé víno a výhřevnou medovinu. A sladké úsměvy i domácí vypečenosti. To vše vás jistě zahřeje po těle i na srdci. Rada ostříleného štamgasta: nezapomeňte se vybavit drobnými!:)
K odpočinku vás přivítá i vytápěná sleepoutová jurta.
Se sociálním zařízením jsme si letos polepšili, odpadkové koše budou, nicméně uctivost k místu lze vyjádřit i ekologickým chováním, nejen smýšlením, které je pro nás pochopitelně samozřejmostí. Letos se neočekává ani vedro, ani tuhý mráz, a tak se v okolí vodní plochy pohybujte opatrně – vstup na vlastní nebezpečí…

Jako každý rok je NAPROSTOU NUTNOSTÍ VELMI TEPLÉ NEPROMOKAVÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ.
PŘIVEZTE SI PITNOU VODU – ideálně ve větších nádobách, kdyby nás překvapil mráz a nebývalá žízeň.:)
---
Doporučený příspěvek na rituál je 200,-.
Dle svých možností přispějte více nebo méně. Příspěvek můžete odevzdat při MAGIC HAT DANCE, který stejně jako loni bude procesím ceremonie během noci. Pokud vám nějakým řízením osudu uteče, můžete to dohnat u pokladničky na baru. Velmi děkujeme za všechnu vaši podporu a těšíme se. Bude to tanec!
Letos pod taktovkou těchto DJs:

Starf
Druidum
Kerray
Jiřík
Ixtremist
Darjeel
...

Kdo se budeš chtít zapojit do pomocných prací např. se dřevem, přijeď již o den dříve, což je 29.1.

49.2537953N, 15.8045536E

ERIDANI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KAREN --- 9:50:37 2.2.2016
THEELWY: pivo na Snowflexech tradičně nemáme, nabídku baru jsme avizovali - ale je pravda, že letos jsme na absenci piva důrazně neupozornili. hlavním důvodem je naše "nastavení" a celková nepraktičnost, zvláště když bývá pod nulou - letos tomu tak sice nebylo, ale nebyl důvod to měnit... dobrý vědět, že to máme příště napsat.)
THEELWY --- 9:43:23 2.2.2016
Příjemná seance pod širým nebem, velmi hezky vybrané místo a příjemné překvapení, že i možnost zahřání se u ohně klapla - vím že rozdělání ohňe bylo asi potřeba domluvit s majitelem, aby Vám ho vůbec povolil - pěkně jste to zařídili.
Také se nám opět moc líbila výzdoba jak už ledová, kterou jsme obdivovali již před dvěma lety v Říčkách u Domašova, tak i ostatní kterou jsme měli na místě možnost vidět. Možnost si zatáhnout za řetěz a spustit tak ohnivou show byla prima. :-)
Rád bych ale i doplnit to, že bych příště ocenil podrobnější informaci o baru, ne že by mě vaše nápoje nezahřály nebo nechutnaly, a to že jsem jich teda ochutnal. :-) Ale chyběla mi informace, že na místě nebude k dispozici mok chmelový. Vím, že jsem se bavil s lidma na baru, že třeba z Vaší vlastní zkušenosti víte, že více lidí radši v zimě teplý nápoj, ale někteří s tímto třeba zrovna problém nemají. Nicméně když jsem o tom přemýšlel, tak mě napadlo i to, že to bylo nejspíš z Vaší strany i opatření pro pořádek na místě, přece jenom skleněné láhve, plechovky či kelímky... Berte to jenom jako můj vlastní názor na věc, mě by se taková informace k baru příště hodila, ostatní by to třeba ani neřešili. :-)

Ale držím Vám palce, ať se Vám daří v tom co děláte. Rád se na takovou seanci opět vrátím.
ERIDANI --- 23:24:27 1.2.2016
Vydařená pumelenice!!!
Jsem moc ráda, jak všechno klaplo. Dokonce při sklízení i nějakých pár vloček upadlo na zem.

ZTRÁTY A NÁLEZY
A jelikož pár nepozorných okamžiků někomu zavanulo peněženku a obal na telefon na bar do ztrát a nálezů, tak se prosím hlaste, pokud vám to chybí. Jinak klíč od auta se naštěstí předal, stejně jako ta druhá peněženka zná svého majitele.:)
BROZKEFF --- 19:03:25 30.1.2016
Uz to hraje!

Sada fotek z priprav a zahajeni... prave se dokoncuje priprava hlavniho ohne.
2016-01-29_to_31 Psytrance Conjuring Snowflex - Brozkeff - fotogalerie
https://photos.brozkeff.net/index.php?/category/53/
WITTORF --- 10:50:03 30.1.2016
hola hola dobří lidé nemáte někdo jedno volné automísto z brna ?
Budu vděčný za jakékoliv info :)
PERPLEX --- 2:57:38 30.1.2016
BROZKEFF: no ja na vlocce vzdycky miloval ten snih a mraz, ale neva... shodou okolnosti je to i akce, kde se sejdou snad vsichni, ktere rad potkavam a ten zalesacky mode kolem to jen jak se patri katalizuje
DARJEEL --- 23:14:58 29.1.2016
Jeste opakovacka infa:

- vem si dostatek vody, na miste neni moznost doplnovat
- ber teply obleceni i vybavu do pripadneho blata
- ber vlastni misku, lzici a hrnek - setri prirodu a nezatezuj ji plasty
- svyho psa nech doma
- neber si alkohol, podpor kmenovy bar
- cajovna i bar s teplym alkoholem
- nejblizsi spoj je nadrazi Okrisky - cesta neni znacena, pouzij vlastni navigaci
BROZKEFF --- 21:30:29 29.1.2016
Perplex: viz foto. Je to hned u lomu, povrch zbytky travy s tendenci se rozbahnovat. Na vode je jeste silny led a ted uz zase mrzne, ale pres den to taje. Holinky nebo jine bahnuodolne boty jsou urcite zadouci, zateplene taky =)
EJCZKA --- 20:20:49 29.1.2016
Bohužel se letos kvůli studijním povinnostem nemůžu zúčastnit. Loni tohle zimní setkání pod hvězdami bylo kouzelné.
Přeju všem jasné nebe i ducha a zářící oheň i srdce po celý víkend!
BROZKEFF --- 19:43:09 29.1.2016

Je to skutečné!
DARJEEL --- 18:39:49 29.1.2016
Line - up:

Ixtremist 17:30 - 19:30
Kerray 19:30 - 21:00
Darjeel 21:00 - 23:30
Kerray 23:30 - 00:30
Ixtremist 00:30 - 01:30
Druidum 01:30 - 03:30
Tryptofun 03:30 - 05:30
Jirik 05:30 - 08:30
Starf 08:30 - 10:30
Snowflex 10:30 - 12:00
DARJEEL --- 18:32:59 29.1.2016
PERPLEX: o snehovych podminkach vas bude informovat ranni karavana :) holinky rozhodne do must-have vybavy. Je to ranc vapenka, dolina je sidlem zimy a chladu...
PERPLEX --- 14:19:41 29.1.2016
je nekdo uz na miste ? je tam snih?? asi ne, ze,,, podle http://www.wetterzentrale.de/pics/Reursnow.gif nikde nic:( Jaky je tam podvrch ? Trava, jehlici, hlina..? Radeji teple ponozky a holinky tedy, coz ? Bude to zhrub v těch místech bývalého lomu (http://www.rancvapenka.wz.cz/dalsisluzby.htm) ?
BENKI --- 11:19:29 29.1.2016
Nejedete někdo károu z Brna v sobotu po 21h? Nebo případně vlakem 22:41? ;-)
KAREN --- 11:59:18 28.1.2016
... a hrnek či jiná nádoba na nápoje je taky výbornej nápad!
KAREN --- 21:19:12 27.1.2016
I letos se můžete těšit na tradiční nedělní pikantněší gulášek za lidovou cenu - misky a lžíce s sebou!:)
KAREN --- 13:12:32 27.1.2016
AGRICULTEUR: fajn, preju peknou cestu.)
AGRICULTEUR --- 11:07:37 27.1.2016
KAREN: planujem jet s brachou v patek dopo do jihlavy a kolem poledne vyrazit odtud pesky jiste malebnym udolim reky Jihlavy. Predpokladam ze dorazime v sobotu kolem poledne pokud se nic zavazneho nepodela. Se drevem samozdrejme radi pomuzem.
KAREN --- 8:01:11 27.1.2016
AGRICULTEUR: dojed driv a pomoz nam s pripravou drivi a ohne, to se velmi ceni.)
PSYTRANCE007 --- 20:56:07 26.1.2016
AGRICULTEUR: heh:-)