Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Dubwise session / benefit event / info o chystaném social business projektu

Zveme vás na benefiční vydání pravidelné dubové akce „Energy of Dub“, která se již po druhé ponese v duchu keňského konceptu „harambee“.

Výraz „harambee“ lze do čestiny přeložit asi jako „táhnout za jeden provaz“. Když se v Keni řekne „harambee“, znamená to, že se sejde větší počet lidí za účelem společně se vidět, pokecat, popařit, ale zároveň – a to především – pomoci někomu, kdo je zrovna v trablu. Jednoduše vyfundraisovat cash pro kamaráda (či třeba celou jeho rodinu) a prostřednictvím výtěžku z komunitního setkání dostat někoho z nesnází. Prostě taková východoafrická komunitní verze sociálního pojištění. To nás inspirovalo - a snažíme se v tomto duchu získat prostředky na pokrytí školného pro 5 dětí z Keni.

Protože si myslíme, že rodiče dětí, na jejichž školné harambee děláme, mohou vydělat na školné samy prostřednictvím prodeje svých výrobků, chceme v budoucnu rozjet projekt, který jim toto umožní. Pokud vás zajímá více, přijďte!

Večerem Vás provedou DJS:
SATIWA (Prag:matics Crew)
MORAVANKA (Bashment bass foundation)
ABASSTA (Junglist Call / R2D2)

V rámci harambee bude možné přispět do kasičky, jejíž výtěžek bude věnován na školné. Rovněž bude možné zakoupit také šperky a doplňky z Keni. 50 % z benefičnío prodeje bude věnováno na sbírku. Nemůžete-li přijít, ale chcete-li získat informace a přispět k harambee, kontaktujte Tinku Zion Ites (na FB, nebo emailu booking@zionitesmusic.net).

Díky sérii akcí na přelomu roku 2014 a 2015 se nám podařilo sehnat prostředky na školné pro Ciddellu z Mombasy. Díky našim aktivitám z roku 2015 a 2016 (přísěvky jednotlivců, % z prodeje Makeda Arts, benefiční stánek na Marketi, benefice v klubu Cross) se nám povedlo získat prostředky na zaplacení prvního semestru školy pro Ciddellu. Ale dětí, které podporujeme, je nyní více. Zbývá ná ještě dosehnat prostředky na zaplacení školného pro 2 základoškolské děti a jednu středoškolačku. A hlavně dát dohromady tým lidí, který by společně s námi chtěli rozjet projekt, který umožní, aby se žádná další harabee nemusela dělat a rodiče dětí si na školné vydělávali prodejem svých výrobků. Na to však potřebujeme vás, jako aktivní členy týmu. V případě zájmu se neváhejte ozvat.

BULKA1
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BULKA1 --- 14:15:05 18.1.2016