Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


S velkou radostí vás zveme na Prožitkový den s přechodem žhavého uhlí na jednom z nejsilovějších míst Prahy – ostrova KAMPY na Malé Straně!

Akce je schválena příslušnými úřady a vlastní přechod se uskuteční na místě, kde plápolal oheň jako pocta prezidentu Havlovi - na náplavce v přímém kontaktu s Vltavou.

Akce navíc proběhne v době, která je pro Prahu astrologicky velmi příznivá a klíčová. Konjunkce - Slunce, Luny a Venuše ve Lvu bude v konjunkci se Sluncem Prahy vytvoří možnost zaktivovat, probudit ENERGII NÁRODA, SÍLY DUŠE a DUCHA NÁRODA, která má sloužit k posílení transformace v České zemi!

Dřevo v podobě žhavého uhlí, které se stane symbolem překonání našich vnitřních a vnějších překážek, omezení a strachů, je zároveň symbolem Země České - LÍPA!

Velká souhra těchto okolností, zaručuje nezapomenutelný a velmi přínosný transformační počin nejen pro každého účastníka, ale i pro Prahu a Český stát i národ. Pojďme proto podpořit nejen sebe, ale i naši krásnou zemi! Využijme této obrovské přízně okolností a propojme se s naší podstatou, s Prahou, s českým národem a Českou zemí!

A NA CO VŠE SE MŮŽEME TĚŠIT?

Chůze a tanec po skleněných střepech:
Důvěra v došlap a propojení se Zemí. Tato metoda člověka uzemňuje a uvolňuje strachy z poranění a z bolesti. Při tomto rituálu se otevírá víra v naše neomezené schopnosti.

Pády z výšky pozadu do náruče ostatních:
Tato metoda uvolňuje strachy z pádů a z výšek. Zanechává v každém silný prožitek k odhodlání se skočit a překonat své pochybnosti a sám sebe. Obnovuje důvěru v lidi.

Létání - částečná levitace:
Síla myšlenky uvolňuje zemskou přitažlivost. Nádherný a euforický prožitek. Důkaz, že síla myšlenky je nadřazena fyzikálním zákonitostem.

Cvičení na propojení mozkových hemisfér:
Propojuje analytickou a intuitivní část mozku. Umožňuje lepší koordinaci pohybů a nervového systému pomocí různě nesourodých cviků.

Meditační kruhy:
Celkové uvolnění je docíleno mluveným slovem, které přichází spontánně v propojení s energií Univerza

Spontánní bubnování:
Síla zvuku šamanských bubnů rozvibrovává v každém i ty nejsilnější blokace a umožňuje je uvést do harmonizace.

Přechod přes žhavé uhlí:
Mnohá naše omezení nás v životě ovládají do chvíle, dokud je dostatečně nepoznáme, nepřekonáme je a nesmíříme se s nimi. Většinou však nedokážeme tato omezení vědomě pozorovat a přijímat, když se ocitneme ve skutečných krizových situacích, které je spouštějí. Přechod přes žhavé uhlí bosou nohou jsou pro nás skutečnou situací, která v nás vyvolává tato omezení a vlivy strachů. Za podpory skupiny a zkušeného průvodce však můžeme tuto krizovou situaci zvládnout a překonat tak vědomě mnohá naše omezení, vlivy strachů a předsudků.

Co na vlastní oči uvidíme a co sami skutečně prožijeme je pro naši mysl i tělo skutečnějším a tím uvěřitelnějším.

Tím se naše rozhodnutí promění ve skutky a jsme v životě schopni dělat patřičné fyzické změny bez omezujících vlivů strachů a naučených vzorců.

Absolvování všech aktivit je zcela dobrovolné.

Není potřeba vše absolvovat, ale rozhodující je být u toho!

S sebou:
• pohodlné oblečení
• bubny a chřestidla
• 3 prázdné lahve od piva

Celková cena 1800,-Kč zahrnuje:
• přípravu a organizaci akce
• celkový program
• pronájem místa
• zajištění přístřeší
• zajištění dřeva
• občerstvení (milé překvapení)

Nutné složení zálohy ve výši 800,-Kč na č. Účtu 115-218830277/0100. Do zprávy pro příjemce vepište jméno a žhavé uhlí kampa.
Záloha je vratná pouze v závažných důvodech neúčasti nebo je převeditelná na jinou námi pořádanou akci.

VEŠKERÉ DALŠÍ INFORMACE O TOM, JAK SE K MÍSTU DOSTAT, INFO O UBYTOVÁNÍ (ZAJIŠTĚNO ZDARMA, NEDALEKO MÍSTA KONÁNÍ) PRO MIMOPRAŽSKÉ APOD. V PŘILOŽENÉM LETÁKU.

Akci neorganizuji, pouze ji na žádost zde propaguji, pro další informace se prosím obracejte na Ninu Vališovou +420608 046 652, webxmatt@volny.cz.

ODKAZY:

Video z přechodu přes uhlíky s Josefem Šálkem

Stránka Josefa Šálka

Stránka Niny Vališové, organizátorky akce

event_attached_file

JANYNA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JAZZZ --- 18:06:43 29.7.2015
kdyby to slo, rad vam prijdu zabubnovat a podivat se, ale o chuzi po strepech zajem nemam. kdyztak napiste do posty :)
KOCOURMIKES --- 18:03:39 29.7.2015
ololol