Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

24 uživatelů půjde

hledání


Massive soundsystem dub vibes, seen
https://www.facebook.com/events/1597512310480666

Hello Dubheads!!

Ač nám to vůbec nepřijde, před pár dny oslavily sessions pod hlavičkou DUB FROM THE GROUND jeden rok. Při té příležitosti nás napadlo tak trochu symbolicky pozvat již osvědčená jména z českých luhů a hájů a v přátelské atmosféře opět prošoupat střevíce.
A jelikož vaše podpora roste, což potvrzujete stále větší účastí, došli jsme k jednoduché rovnici - čím více přijde lidí, tím více je potřeba zvuku. Proto jsem se rozhodli nekrotit, a tentokrát pozvat hned tři české soundsystémy!

⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕

A nelze začít nikým jiným, než MIGHTY SOULJAHS, soundem, který stál u vzniku našeho kolektivu a podpořil nás (nejen) v samých začátcích. Don Disko-P, Ras Helmut a EvJah přivezou nejen posílený zvuk, ale také nového člena - Tracyho a kopu dubplates navrch!
Druhým spřízněným soundem jsou RAGGAULTRAS, kteří nás podpořili na druhé session. Bradoshky, HsK a Jayah přivezou kromě krásnýho, mocnýho soundu i reggae/dub/rootsstepovou selekci, která nenechá nikoho v klidu.
Třešničkou na dortu v našem soundsystémovém lineupu jsou jičínští BLACK DIAMOND, nováček na dubové scéně, s precizně vycizelovaným, zbrusu novým soundem. Sami nevíme, co přesně od nich čekat, ale proslýchá se, že jejich zvuk je jeden z nejsilnějších u nás..

⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕

Headlinerem DUB FROM THE GROUND IV. je RIDDIM TUFFA, kterého snad ani netřeba představovat. Původem slovenský dj a producent žijící v Praze, ovšem pravidelně hrající po celé Evropě, i za jejími hranicemi. Jeho digital dub selekce na naší první session tak rozpumpovala crowd, že zeď haly svévolně opustilo pár cihel. Ostatně kdo byl, tak ví.
Druhým zlatým hřebem večera bude zlínský producent INTUITIVE LAB. Narozdíl od ostatních hostů nebude "pouze" selektovat hudbu, ale předvede liveact. Tedy veškerou produkci bude komponovat na místě v reálném čase.
V průběhu večera se samozřejmě za gramci objeví i členové DUB FROM THE GROUND crew, již téměř tradičně podpořeni žestěmi - Shimpim na trombón a Peťou Svobodou na trubku.

⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕

Na závěr bychom rádi podotkli, že je nám velkou ctí, že jsme tentokrát zaštítěni jménem největší světové dubové akce - United Nations of Dub Weekender, která se bude konat 24.-25. dubna.

WWW.UNODWEEKENDER.COM
WWW.UNODWEEKENDER.COM
WWW.UNODWEEKENDER.COM
WWW.UNODWEEKENDER.COM
WWW.UNODWEEKENDER.COM

DUB IT !!!

DOGGY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DUBPRINCESS --- 22:51:31 16.2.2015
Big up všem, kdo se podíleli na tomto mejdanu a kdo jej podpořili svou účastí! Irie vibes..
Chtěla bych poděkovat Dub from the Ground crew za možnost mít svůj (tentokrát benefiční) stánek Makeda Arts & Designs na akci. Děkuji především také všem, kteří se u stánku zastavili a přispěli koupí výrobku či jen tak do kasičky. Celkem jsem na sbírku na školné pro Cedelu získala 2332 Kč. Společně s výtěžkem z předchozí akce (Harambee v Husu) a dnešního daru se mi tak z potřebné částky 5300,- Kč (plus 189,- Kč poplatek za odeslání peněz, tedy 5489,- Kč) podařilo dát dohromady 4753,- Kč. Zítra se mi doufám, podaří získat zbývající prostředky - peníze už totiž musím odeslat (školní rok již totiž začal - jen je v Keni běžné, že některé děti do výuky naskočí i s měsíčním či větším zpožděním - ve chvíli, kdy rodina nastřádá potřebné finance na zaplacení školného).
Z prodaných výrobků jsem nakonec věnovala vše kromě svých cestovních nákladů (tedy 165ti Kč) na školné (namísto slibovaných %) - jinak by se mi potřebnou částku nasbírat asi nepovedlo. Ještě stále chybí 736 Kč. Pokud chcete ještě přispět, spojte se se mnou co nejdřívě. Pokud jste již přispěli, ještě jednou děkujeme! Chcete-li být zařazeni do mailinglistu - pošlete mi do pošty vaši mailovou adresu.
Díky všem! More blessings!
ILAB --- 16:50:46 16.2.2015
nepostrada nekdo krytku na fotak, tamron?
DASHA --- 15:26:20 13.2.2015
Tak to ma byt =D
ANICZKA --- 13:25:10 13.2.2015
DOGGY: díky, už je to vyřešené :)
ANICZKA --- 18:50:30 12.2.2015
...nemáte někdo prosím jedno místo v sobotu navečer z Prahy?
DUBPRINCESS --- 11:58:01 12.2.2015
Tož v sobotu nás čeká dubová tancovačka Dub from the ground! Minulá byla hodně ultimátní, nutno říci...
Tentokrát se do Brna chystám i se svým stánkem Makeda Arts & Designs - k dispozici bude doprodej rasta čepic, dopňků, šperků, vše direct trade z Keni. Rozhodla jsem se část výtěžku věnovat na zaplacení školného jedné dospívající talentované slečně z Mombasy.
60 % výtěžku věnuji na sbírku na školné, 40 % pak na pokrytí nákladů Makeda Arts & Designs. Podrobnosti přímo u mě na stánku v době konání akce - nebo zde v poště.
https://www.facebook.com/pages/Makeda-Arts-Designs/792801577400859?fref=ts
ILAB --- 22:09:29 11.2.2015
ahoj rad bych dal vedet ze na vlnene bude kolaborace Intuitive lab. spolu s Moire aka audio video liveact, tzn. sychronizovana videoprojekce, tesime se na Vas
LOVE&DIRECT
RAVEBOY --- 10:24:40 30.1.2015
Tak koukám, že už i v Čechii se dá zajít na dub do Scaly ;-) ;-) ;-)

OAK/WISE