Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

22 uživatelů půjde

hledání


Reggae & dancehall u Vltavy v srdci Prahy - výjimečná akce v letní sérii DOWN BY THE RIVERSIDE, kterou pro vás v Containallu pořádá Peeni Walli Crew.

Toto speciální pokračování se od dosud proběhlých akcí liší hned v několika ohledech: je v sobotu, celé odpoledne a s bohatším programem (o kterém vás ještě budeme průběžně informovat). Za gramci se s pořádající Peeni Walli Crew vystřídají česko-francouzští Prag:matics, selektoři z Rasta Pasta a v neposlední řadě vinylový sběratel a odborník (nejen) na soul, ska a rocksteady Selector Conqueror.

Vstup zdarma, začátek ve 13:00! Další reggae sobota už během léta v Containallu nebude, tak si to nenechte ujít...

http://www.containall.cz/ // http://www.peeni-walli.org/
http://www.facebook.com/PeeniWalliCrew

V PŘÍPADĚ ÚPORNÉHO A NEUSTÁVAJÍCÍHO DEŠTĚ SE AKCE NEKONÁ!

WYNDMYLL_238
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BULKA1 --- 11:46:38 15.7.2014
POZOR POZOR pro příznivce PING PONGU!!
Od 18 hodin bude zahájen turnaj o drinky na báru:) Registrace hráčů od 17-17:30 hod. u DJS nebo u ( Míša Kuklová ). Pálky,míčky a sportovní úbor sebou:) Kapacita omezena... Těšíme se!!!
WYNDMYLL_238 --- 12:26:53 10.7.2014
kdo ještě v Containallu nebyl a chce před sobotou omrknout prostor, má možnost ve středu: Peeni Walli & Waddup Crews down by the riverside! ;)

[ Down By The Riverside Vol. 4 @ Containall / partyparty / 16.7.2014 / CR - Praha - Containall, Cihelná 4, Praha 1 - Malá Strana ]