Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


První letošní lahůdková DnB událost na Skle bude hostit hned 3 zajímavé osobnosti. Hlavním tahákem bude tentokrát dvojice djs, producentů a členů seskupení Depth Code. Jsou to pánové VEX a STRATO, kteří přijedou do Brna představit svůj styl svižného deepového drum & bassu.
Fanoušky autonomicu a různorodějších hudebních stylů jistě potěší třetí host, olomoucký INK FLO, jenž nedávno spojil síly s Futurespective crew.

-------------------------------------------

Lineup:
VEX (Depth Code, Liberec)
STRATO (Depth Code, Praha)
INK FLO (Olomouc)
JOHNEY
INNERSCOPE

Start 21:00 | Vstup 30,- | Klub Sklenick, Kounicova 23, Brno

FB událost:
https://www.facebook.com/events/252671698227879

-------------------------------------------

Projekt Depth Code funguje zhruba 1 rok a tvoří jej parta 5 Djů (Hamaka, Honey T, Strato, Vex, Waclosh). Jednotliví členové samozřejmě působí na scéně mnohem déle. Jsou to zkušení producenti, kteří už mají na svém kontě několik povedených počinů. Společně pořádají akce s názvem „Deep Session“ v Praze a není pochyb, že o nich v tomto roce ještě hodně uslyšíme. Ukázky z jejich produkce najdete dole v příspěvcích.

Ink Flo hraje od roku 2006. Začínal jako breakcore/IDM/bastard-pop/mash-up DJ. Opakovaně vystupoval na pravidelných akcích jako např. Itch My hahaha, Heavy Mental, Freezefest nebo Bassta fidli. Nahrál čtvrtý díl série podcastů Static Transmission věnující se českým Djům hrajícím experimentální elektroniku. V současnosti má jeho hraní několik poloh – na psytrance akcích reprezentuje minimal psytech/psygressive sound, v chill-outech a akcích mimo psy scénu hraje deep dubstep/autonomic/ambient a další experimentální žánry.

Futurespective Night je večírek, jehož záměrem je přinést na brněnskou scénu kvalitní a neotřelý styl drum & bassu.https://soundcloud.com/strato
https://soundcloud.com/vex-cz
https://soundcloud.com/depth-code

http://futurespective.net
https://www.facebook.com/FuturespectiveMusic
http://www.sklenick.cz

BRAINSCAN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BRAINSCAN --- 16:06:04 17.1.2014
BRAINSCAN --- 16:05:10 17.1.2014
BRAINSCAN --- 16:04:49 17.1.2014
BRAINSCAN --- 16:04:27 17.1.2014