Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Budu narážet malý soudek Únětic u sebe doma u krbu. Kdo chcete, stavte se. Převážně půjde asi o sobotní akci, ale budu přijímat návštěvy i v neděli.

Neměla by to být žádná velká chlastačka, spíš takový pokec... nemám nic konkrétního vymyšleného, možná v sobotu večer projekce nějakého filma... já vám koupil sud piva, vy mě pobavte (případně nakrmte, apod) - DJe vitám, jinak bude playlist - Těžko říct, jak dlouho vydrží malý soudek (60 piv? čekám tak 10 lidí, odhadem?), takže v tu neděli večer by tam mohlo zbýt něco na dopíjení, ale uvidíme. Možnost noclehu na matraci u krbu, pro tuhoně. Dary neřešte, zásobte se vším, co budete chtít přikusovat k pivu nebo něčím místo piva (nefiltrovaná desítka Únětice nemusí sednout každému, já sám jsem to pil spíš před nějakým časem a chutnala mi moc, ale teď jsem trochu napnutý). Narážet se bude tak ve dvě, ve tři odpoledne... tak se můžou zastavit i lidi, kteří mají večer jiný program, prostě bude to spíš takový "den otevřených dveří" :-)

XCHAOS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XCHAOS --- 19:28:43 6.12.2013
podle jakého klíiče jsem ty pozvánky nakonec naklikal, to je velká záhada... víceméně jsem zval lidi z Prahy, které jsem letos viděl zhruba více než asi 2x (což nebylo tak snadné, protože jsem v druhé půlce roku nevídal skoro nikoho)