Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


LES RHINOCÉROS (US), Gregaldrur (FR), Lafidki (FR)

LES RHINOCÉROS - http://lesrhino.bandcamp.com/ GREGALDUR - http://gregaldur.org/ LAFIDKI - http://www.lafidki.com/

LES RHINOCÉROS - trio z Washingtonu, které přináší mix zvuku s aspekty rocku, world music, noise, ambient a jazzu, vzniklo v roce 2008, kdy členové ještě studovali na střední škole. Od té doby se vyvinulo do podoby divoce imaginativní skupiny, která dovádí svou hudbu až na hranici extrému. Jejich emocionální, minimalistický a intenzivní projev často přesahuje rámec zdravého rozumu a podněcuje představivost posluchačů svými experimenty s přidáváním neobvyklých nástrojů do rejstříku tradiční noiseové kapely.
http://www.facebook.com/LesRhinoceros
http://lesrhino.bandcamp.com/

GREGALDUR - francouzský one man hudební projekt, který byl založen v roce 2005, čerpá z mnoha hudebních stylů jako jsou indie rock, minimalistická hudba nebo electro-pop. Kytarista, klávesista, hlučný a veselý akrobat zvukových smyček, předvádí unikátní popové písně, dokáže se nabourat do lidových popěvků, vykrást zrychlenou řeč postav animovaných filmů a přitom mučit kytaru, spoustu pedálů a efektů a zvládnout přitom další podivné věci, například uspávat keyboard v dětském kočárku.
http://gregaldur.org/

LAFIDKI - abstraktní elektronika, hluk a vícevrstvé rytmické sekvence. Sólový projekt Saphy Vonga, francouzského umělce původem z Kambodži, který v současné době žije v Berlíně. Živé vystoupení je pro něj vždy experiment. O podobě setu se rozhoduje spontánně v průběhu hraní prostřednictvím energie lidí na koncertě. Kromě sólové tvorby spolupracuje s dalšími hudebníky, např. s Imranem Khanem nebo Dustinem Wongem. Podílí se na mnoha projektech, pořádá experimentální hlukové koncerty a je hlavní postavou pařížského nezávislého labelu s názvem STEAK AU ZOO:
http://www.steakauzoorecords.com/
http://steakauzoo.bandcamp.com/
Saphy Vong v projektu lafidki hraje často v tradiční kambodžské masce, což ve spojení s abstraktní elektronikou navozuje atmosféru experimentální psychedelie nejen hudební ale i vizuální.
http://www.lafidki.com/
http://soundcloud.com/lafidki

poster: http://i208.photobucket.com/albums/bb183/head_037/poster-6_zps1393de8f.jpg

♡ zve Astral Bubble Booking Agency

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

TOJEJO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.