Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


Pomsta z lesa strikes back!!!

Rok minul jako voda a věříme, že už jste všichni pořádně nahžavený na letošní pokračování velkolepýho čaromejdanu ČÁRY FEST 2013. Po nadmíru vydařený loňský premiéře se o víkendu 26-27.4.2013 vrátíme na náš oblíbenej flek v kempu Věšín u Příbrami a moc se těšíme, že u toho zas budete s náma.

Kompletní info najdete níže, příp. na webových stránkách – www.nwp.cz


__________________________ LINE UP __________________________

páteční program > drum&bass, dubstep, breakbbeat, hip-hop
sobotní program > techno, minimal, house, electro, free-tekno

DJs_

P.no, Crash, Parallel Activity (Frock, Neighbour & MC Dawe, live trumpet), Wsks, Broda b2b Racocheyl, HDS, K.Sandra, Franke, Tokátko, Flesh, Unit, Wector, Akrom, Qydo, JB, Drumstep Live!, D:Work, VZG Crew, Chuckebono & Dave Spyra aka SweetSour, Digitalis, Greendust, Sons of Digital (Chuck & Efectiv), Papa Live!, Theremin a další...

Stages_

Oproti minulýmu roku přibude navíc jedna stage v podobě chill-out zóny v přilehlý budově v areálu kempu, která, věříme, bude vítanou změnou. Hlavní stage dozná taky určitých změn a to především ve svý velikosti. Abyste si mohli pohodlně zadupat, vyroste v kempu prostorný cirkusový šapitó o kapacitě více než 300 lidí a příípadná nepřízeň počasí nás rozhodně nezastaví. Stage bude ozvučena kvalitním aparátem o síle 12 kW od sound systemu Unknown Particle a posílen bude oproti loňskýmu roku i světelný park.

Bar_

O bar se i letos postará skvělá bandička okolo pražskýho klubu HooDoo. Ta si pro vás kromě klasiky opět připraví exkluzivní nabídku 5ti druhů piv nejrůznějších voltáží od Jihoměstského pivovaru a Pivovaru U Bulovky a samozřejmě nebude chybět ani speciálně namíchanej Čaroděj a Pomsta z lesa se Splašenou srnou:)

__________________________ O KEMPU VĚŠÍN __________________________

Rekreační středisko Brdy, Věšín se nachází v krásnym prostředí brdských lesů, 4 km od obce Věšín u Příbramiram. Je situováno v centru nádherný přírody v absolutním klidu a rozkládá na 3 hektarech pozemku o kapacitě cca 1.500 lidí. Tvoří ho hlavní budova s vlastní jídelnou, restaurací, barem a prostornou zastřešenou terasou, 37 chatek a bazén. Prostor je ze všech stran ohraničený plotem a obklopen lesem. V areálu je možný využít stolní fotbálky, šipky, kulečník, stolní tenis, air hokej, volejbalový, beachvolejbalový a nohejbalový hřiště, zastřešený ohniště pro cca 20 osob. K dispozici vám tu taky bude i dostatek pevných taolet i umýváren se sprchami a pitnou vodou. Stravování bude možný přímo v místní restauraci, kde vám šikovné paní kuchařky od rána až do podvečera mile rádi připraví nejdrůznější studený i teplý klasiky i specialitky. Během noci pak vaše hladový krky uspokojí místní grill. Je tak jasný, že kemp Věšín tímto vším nabízí pro každýho z vás maximální možný komfort a pohodlí, abyste si akci mohli pořádně užít.

__________________________ UBYTOVÁNÍ A PARKING __________________________

Ubytování v kempu Věšín je možný ve 4-lůžkových chatičkách, který jsou vám k dispozici za cenu 1.600 Kč za celý víkend (nelze jen na 1 den). Závazný rezervace posílejte na email: nextwave@seznam.cz. Chatky se platí předem bankovním převodem na číslo účtu, které každému zájemci o rezervaci pošleme obratem na kontaktní e-mail. Po obdržení platby vás budeme neprodleně informovat na váš mail a tím bude rezervace z naší strany závazně potvrzena! Jak bude probíhat předávání klíčů na místě apod., o tom budeme všechny zájemce o rezervaci včas před akcí informovat. Upozorňujeme, že všechny chatičky jsou umístěny v těsné blízkosti obou stagí, kde bude hudební produkce probíhat non-stop!

Kdo chatičku nepotřebuje a preferuje šírý nebe nebo stan, bude mu k dispozici vyhrazená část areálu kempu.

__________________________ DOPRAVA A NAVIGACE __________________________

GPS - 49.615454,13.793149
Google maps - http://goo.gl/maps/XdUmX
navigační mapka 1 - http://www.nwp.cz/freeopenair/navigacni_mapka1.jpg
navigační mapka 2 - http://www.nwp.cz/freeopenair/navigacni_mapka2.jpg

Z PRAHY od Barrandovskýho mostu směr Strakonice po silnici R4, EXIT 41 na Příbram po silnici č.18 do Rožmitálu p./Třemšínem. Na kruhovém objezdu odbočit první vpravo směr Věšín po silnici č.19. Projet celý Věšín směr Plzeň a po 1,5 km v lese ostře v levo. Po 500 m cíl.

Z PLZNĚ po silnici E49/20 směr České Budějovice, za obcí Bambousek doleva na silnici č.19 směr Spálené Poříčí - Příbram. Za obcí Míšov pokračovat lesem 4,5 km a pak zabočit vpravo na příjezdovou cestu ke kempu. Po 500m cíl.

Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC po silnici E49/20 až do Písku. Za Pískem pokračovat v pravo po silnici R4/4 cca 15 km k odbočce vlevo na Rakovice (silnice č.175). Pokračovat až k obci Mirovice, u ní vlevo na silnici č.19, přes Březnici a Rožmitál p./T. do Věšína. Po 1,5 km v lese ostře v levo.

PIVOMILTUPLAK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PIVOMILTUPLAK --- 12:07:35 17.4.2013
Bububu!
TAMASS --- 11:28:53 14.4.2013
Bude soutěž o picovinky ... nastudujte si par veci o absinthu :)
PAPRIKKK --- 8:05:43 9.4.2013
nahžavený sme to jo:P