Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

81 uživatelů půjde

hledání


První letošní venkovní sraz příznivců fireshow, žonglování a bubnováníZima je pomalu na ústupu, prodlužuje se nám den a nás to pomalu láká k tomu vytáhnout hračky a jít ven. Na 27.3. , což je úplňková noc, pro Vás Fireshow.cz připravilo první letošní setkání všech nadšenců do fireshow, žonglování a bubnování.

Akce proběhne v pražském parku Stromovka a to poblíž podniku Šlechtovka. Jelikož ještě nemůžeme zaručit hezké počasí ani teplo, tak nám Šlechtovka poskytne příjemné zázemí, kde si budeme moci dát pivko, teplý čaj ,nebo v případě nepřízně počasí se schovat do tepla pod střechu.

Zařídili jsme pro Vás cca 13 litrů paliva abychom tuto sezónu mohli hezky odstartovat. Pokud se obáváte že je to málo doporučujeme si přinést vlastní zásoby, aby jste se mohli dosytosti vyřádit. Pokud s točením začínáte a ohně se ještě bojíte, tak si klidně s sebou vemte svoje svíticí hračky. Kromě paliva vezmeme i pár kousků svítících hraček, které si od nás budete moci půjčit.

Doufáme, že se vydaří počasí a po dlouhé zimně se všichni opět shledáme venku a roztočíme naše žonglovátka za svitu úplňkového měsíce.

ENGLISH VERSION

Winter is slowly saying goodbye, days are getting longer and so it starts to feel like dusting your juggling toys off and going out. On 27th of March, on full moon, Fireshow.cz is holding first this year’s gathering of all fireshow, juggling and drumming lovers.

The meeting will take place in Prague’s park Stromovka somewhere nearby Slechtovka. Because we cannot guarantee neither nice nor warm weather Slechtovka will serve as a pleasant base where we can have a beer or tea and can also provide a warm shelter against possible bad weather.

To kick off this season nicely 13 liters of fuel will be ready at your disposal. If you have doubts that this is not sufficient please feel free to bring your own supplies so you can juggle till you drop. In case you are new to juggling and still a bit scared of fire don’t hesitate to bring your own glowing equipment. We promise to take some of those too so you can borrow them at the spot.

We believe the weather will be good and so after a long winter we will all meet outside and spin our juggling toys under the full moon light.

Více info najdete zde (more info here) - http://www.fireshow.cz/zonglovani/fullmoon-fire-27-3-stromovka

TULEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TULEN --- 13:30:41 18.3.2013
v popisku najdete i anglickou verzi textu.
in description you can find english version of text.
REPLIKANT --- 13:11:28 18.3.2013
Ano! Venkovní sezóna konečně začína, dost už zahulenejch a zadejchanejch klubů a čajoven, né že by mě nabavili, ale ve svitu měsíce se bubnuje a točí stejně nejlíp, že jo...
R0C3S3K --- 10:22:31 18.3.2013
hm do pice, proc to nezustalo na ten ctvrtek, tohle bohuzel asi nedam:/