Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

27 uživatelů půjde

hledání


http://www.hura.cz/hygienickastanice/program.html

Vernisáž Zahájení vystavy Horror Monster Show-hororová tématika v současném výtvarném umění

Hygienická stanice je prostor kde se pořádají zajímavé výstavy nezavislých umělců...... Galerie Hygienická Stanice otevřena v říjnu 2008 je vybudována v prostorách bývalého hygienického střediska a kromě názvu si uchovala též některé specifické a pro výstavní prostor netradiční interierové prvky jako jsou vana, sprchový kout, umyvadla apod. Již samo podivné vnitřní členění ozvláštněné zmíněnými prvky tak předurčuje i k nekonvenčnímu pojetí výstav. Program galerie je orientován především na nezávislou alternativní uměleckou scénu. Vedle klasických médií jako je malba, kresba nebo fotografie se zde lidé mohou setkat hlavně s DIY sítotiskovou grafikou a styly jako komiks, pop art, tattoo art, popsurrealism apod. Kromě dočasných tématických výstav přizvaných umělců si návštěvníci v prostorách galerie mohou prohlédnout i ukázky nejnovějších děl umělců ze združení HURA Collective kteří Hygienickou Stanici provozují. Zájemci si mohou zakoupit nejen všechna vystavená díla, ale i stálý sortiment ze sítotiskové dílny HURA a také komiksy a časopisy o umění jejichž nabídku hodláme stále rozšiřovat. Tato výstava trvá od 21.2 - 27.2....

WERENZIE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OVERDRIVE --- 1:07:47 21.2.2009
libilo, koupil jsem si nejake dve A2 co jsem jeste nemel...
od kyci ke kyci, pres kyc... docela se mi libila serie Nusle, pokud by neko byl znamej cloveka co to delal, kdlidne bych byl ochotnej mit jeden Nuselak na stene, i kdyz vazne memam sestr a pul talire, hodotim klade, stejne jako kafkovskou Svatou rodinu.
konecne Kafkovske odkazy se mi libyly obecne.
dete se podivat, celkove prijemne. koncipovane od zacatku ke konci, coz je mile, je hezke, kdyz nekdo i nad umisteni a vystavou premysli.
dik zas jednou.
[a propos zaslouzi si to recenzi verejne nebo je lepsi nechava veci v undergroundu? zas jako prodejni vystava, ze]
ROMUALDO --- 9:23:34 17.2.2009
jedu na hory
tak bohužel:o/
DRIXIS --- 7:14:30 17.2.2009
Když to mám tak blízko tak bych se tma mela kouknout !